https://www.zazzle.com/mbr/238308327712223197 http://www.rohitab.com/discuss/user/858680-haberler2/ https://slides.com/haberler2 https://www.metal-archives.com/users/Haberler2 https://worldcosplay.net/member/1125450 https://pxhere.com/en/photographer-me/3939252 https://app.roll20.net/users/11512809/haberler https://experiment.com/users/hhaberler2 https://www.twitch.tv/haberler_2/about https://www.beqbe.com/my/profile https://active.popsugar.com/@Haberler2/profile https://www.greenhomeguide.com/users/haberler-haberler-1 https://tr.gravatar.com/haberler11 https://twitter.com/haberlerrrr1 https://www.instapaper.com/p/11819118 https://www.techinasia.com/profile/son-dakika-haberleri-3 https://roundme.com/@ufukkatal453/about https://www.youmagine.com/haberr22/designs https://www.pexels.com/@haber-423956432/collections/ https://genius.com/Haber-2
https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Samsung yolunda: OnePlus güncellemeleri hızlandırır!

Samsung yolunda: OnePlus güncellemeleri hızlandırır!

Günümüzde akıllı telefonlar arasındaki fark gittikçe küçülüyor. Son zamanlarda birçok marka, kullanıcıların daha uzun süre kullanabilmeleri için daha uzun süreli yazılım desteği sunuyor. Bunlardan biri OnePlus’tır. Şirket, piyasaya süreceği bazı telefonların dört büyük Android güncellemesi ve beş yıllık güvenlik güncellemesi alacağını duyurdu.

OnePlus, 2023 ve sonrasında dört büyük güncelleme sunacak

Son zamanlarda akıllı telefon üreticileri de daha fazla kullanıcı çekmek için yazılım ekosistemini güçlendirdi. Yazılım desteğini genişleten markalardan biri de OnePlus oldu. Yaptığı duyuru ile bazı modeller Dört büyük Android güncellemesi alacağını söyledi.

Samsung'un yolu, OnePlus güncellemeleri hızlandırır!

Daha önce sadece iki büyük güncelleme alan bu telefonlar, Samsung sayesinde değişmeye başlıyor. OnePlus’tan gelen bu hamle tam da bu 2023 ve sonrasında piyasaya sürülecek Bazı modellerde geçerlidir. Ayrıca, şirket Beş yıla kadar güvenlik güncellemeleri O da kurtaracak.

hemen hemen OnePlus 11 Ayrıca bu program desteğinin bir parçası olacaktır. model, Oksijen OS 13 E Android 13 ile gelecek. Bu da demek oluyor ki model geldiğinde Android 14, Android 15 ve Android 15 güncellemelerini de alacak. Güvenlik güncellemeleri iki ayda bir gelecek.

Genel olarak OnePlus’ın yavaş geliştiği söylenebilir. Bazı diziler yapabilirken Bir güncelleme OnePlus orta sınıf telefonların satın alınmasına veya kötü bir tavır sergilemesine örnek vermek mümkün.

Samsung'un yolu, OnePlus güncellemeleri hızlandırır!

Bir zamanlar OnePlus, güncelleme alan en iyi şirketler arasında yer alıyordu. Ancak bunun en önemli nedeni birçok şirketin kötü geçmiş olmasıdır. Çinli marka ürün seçeneklerini artırmaya başlayınca rekabette de geriledi. Attığı bu yeni adımla birlikte kendini geliştirmeye başladığını görüyoruz.

Peki siz OnePlus’ın güncelleme hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın