medyauzmani.com

Samsung müjdeli haberi verdi! Yenilenmiş telefonları satacak


Yenilenmiş cihazlar satın almak, tasarruf etmenin popüler bir yolu haline geldi. Samsung ayrıca daha önce Apple’da gördüğümüz şey Yenilendi Benzer bir yenileme programı uygulayacağını duyurdu. Teknoloji devi, yaptığı son açıklamada yenileme programının detaylarını yayınladı.

Samsung’dan müşterilerine müjde

Yenilenmiş telefonlar, özellikle Galaxy modelleri olmak üzere yeni cihazların maliyetini düşürmenin uygun fiyatlı bir yoludur. Yenilenen cihaz, şirketin sunduğu ürünle aynı.”yeni“Ülkeye getirdiğiniz cihazlar yani ikinci el gibi görünse de bazı farklılıklar var.

Yenilenmiş kullanılmış telefonların satışı onaylandı

Yenilenen modellerin ikinci el makinelerden farklı olarak test kontrolleri teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Ayrıca hasarlı veya yıpranmış parçalar orijinal parçalar ile değiştirilmekte ve ekipmanlar pazarlanabilir seviyeye ulaşmaktadır. Bu sayede işlevsellik açısından daha yeni telefonlarla eşdeğer olsalar da fiyat olarak daha ucuzdurlar.

Samsung daha önce sadece İngiltere’de mevcuttu. Galaxy S20 ile birlikte Galaxy S20 + Ve Amerika Birleşik Devletleri’nde Galaxy S21 E galaksi Not 10 Cihazlarına uyguladığı yazılımı çok yakında tüm cihazlarına uygulayacağını belirtti.

Bu değişiklik, şirketin yenilenen ürün serisini gelecekte daha yeni telefonları içerecek şekilde genişletmeyi planladığını gösteriyor. Bu, Galaxy S22 gibi yeni telefonların düşük bir maliyetle satın alınabileceği anlamına geliyor.

Samsung, kendi bileşenlerini kolayca tedarik edebildiğinden, süreci basitleştirilebilir ve maliyeti düşürülebilir. Bu müşteriye fayda sağlar. Ayrıca tadilatı yapan teknisyenler firmadan olacağı için yenilenen telefonların daha kaliteli olma ihtimali artacaktır.

İşte yenilenen Galaxy cihazları

Güney Kore merkezli teknoloji devi, Re-Newed çip adını verdiği bir dizi model sunuyor. Ancak, formların kullanılabilirliği bölgelere bağlı olacaktır. Şu anda yalnızca İspanya’da çalışan ancak yakında tüm ülkelerde uygulanacak olan yenilenmiş Galaxy telefonları şunları içerir:

Galaxy S22 serisinin de yakın zamanda Yenilenmiş segmentinde piyasaya sürüleceğini de belirtelim.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın