medyauzmani.com

Samsung Galaxy Watch 6 özellikleri sızdırıldı

Samsung, ağustos ayında yeni nesil katlanabilir telefonlarıyla birlikte akıllı saat modellerini de tanıtmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Samsung Galaxy Watch 6 serisinin bazı teknik özellikleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy Watch 6 özellikleri

Standart Galaxy Watch 6 modelinin 40mm versiyonu ve Watch 6 Classic modelinin 42mm versiyonu 300mAh batarya ile sunulacak. Standart Galaxy Watch 6 modelinin 44mm versiyonu ve 425mAh batarya ile Watch 6 Classic modelinin 46mm versiyonu kullanıcılara sunulacak.

Samsung Galaxy Watch 6 özellikleri

Samsung, geçtiğimiz yıl tanıttığı Galaxy Watch 5’in 40mm versiyonunda 284mAh bataryaya yer vermişti. 16 mAh gibi daha yüksek bir kapasite ile piyasaya sürülecek olan Galaxy Watch 6 modeli, pil ömrü konusunda selefini geride bırakacak.

Samsung, Galaxy Watch 6 Pro’da safir kristal cam kullanacak. Sızan bilgiler arasında standart modellerde Gorilla Glass 6 kullanılacağı da yer alıyor.

Galaxy Watch 6 Pro, 1.4 inç Super AMOLED ekrana ve titanyum gövdeye sahip olacak. Önceki Samsung akıllı saatlerinde tanıtılan ikonik döner çerçevelerin geri dönüp dönmeyeceği henüz bilinmiyor.

Galaxy Watch 6 serisindeki en ucuz modelin, 279 dolardan başlayan fiyatlarla yalnızca GPS’li en küçük 40 mm model olduğuna inanılıyor. Fiyat yelpazesinin diğer ucunda, GPS ve hücresel bağlantılı Galaxy Watch 6 Pro sürümü 499 $ olacak.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr
Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın