medyauzmani.com

Samsung Galaxy S23 serisi kargoda sınıfta kalacak!


SAMSUNG Galaxy S23 Dizinin önümüzdeki yılın başlarında gelmesi planlanıyor. Seri modellerden biri Çin’de 3C sertifikasını geçti. Bu da çeşitli söylentileri beraberinde getiriyor. Özellikle serinin pili hakkında hayal kırıklığı yaratan söylentiler ortaya çıktı. Bu, kullanıcıları hayal kırıklığına uğratacak nakliye değeridir!

Galaxy S23 serisi 25W şarj desteğiyle gelecek

Samsung’un beklenen etkinliğine birkaç ay kaldı. Bu da dedikodu değirmeninin sallanmaya başladığı anlamına geliyor. Üç farklı modelden Oluşturulacak olan Samsung S23 serisi hakkında en son söylentiler şarj gücünden geldi. Öncelikle seri hiç olmadığı kadar hafif bir pil boyutuna sahip. %5 artış olacak. Çoğu kullanıcı muhtemelen bunu fark etmeyecektir.

Samsung Galaxy S23 serisi şarj olmuyor

Bugünkü sızıntıya göre S23 serisi 25W şarj desteği İle birlikte gelir. Bu, çoğu kullanıcı için şaşırtıcı ve şaşırtıcı bir haber olarak gelmiyor. Bunun nedeni ise 25W’a son yıllarda Samsung’un amiral gemilerinde sıkça rastlanıyor olması.

Günümüz koşullarında bu değer çok düşüktür. Çünkü birçok üretici 100 watt’ın üzerinde çalışır. Ayrıca Apple ve Samsung gibi “Hızlı sevkiyat” Bu konuda hiçbir şey yapmaması, kullanıcılar tarafından garip olarak kabul edilir. Özellikle 2019 yılından bu yana Samsung’un şarj teknolojisini değiştirmemesi Galaxy sahiplerinin daha fazlasını istemesine neden oluyor.

Bu pil söylentileri, Samsung tarafından resmi olarak doğrulanmadı. Ancak şirketin önceki modelleri göz önüne alındığında, her iki söylentinin de doğru olması muhtemel. Kullanıcılar tarafından pek hoş karşılanmaz.

Samsung Galaxy S23 serisi şarj olmuyor

Tüm bunlarla birlikte ve geçen hafta açıklanan bilgilere göre S23 serisi bazı pazarlar için mevcut. Exynos İşlemci ile gelebilir. Ayrıca son söylentilerin doğru çıkmasıyla birlikte telefonlar bazı pazarlarda satışa sunulacak. Exynos 2300. işlemci Çıkma ihtimali çok yüksek.

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın