medyauzmani.com

Samsung Galaxy S23 fotoğrafları sızdırıldı!

Android dünyasının en büyük isimleri arasında yer alan Samsung, amiral gemisi modelleri için çalışmalarına hız veriyor. Her yılın ilk çeyreğinde geçen dizi hakkında şimdiye kadar pek çok bilgi aldık. Son olarak serinin fotoğrafları ortaya çıktı.

Galaxy S23 görselleri, üçlü kamera dizisini tek tek gösteriyor

Önemli kaynaklara göre 1 Şubat’ta başlayacak seri Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra’dan oluşacak. Sızdırılan Galaxy S23 görselleri, seri hakkında önemli detaylar içeriyor. Kameraların bir öncekinde olduğu gibi alt alta sıralandığı seride 4 farklı renk dikkat çekiyor.

Galaxy S23 fotoğrafları

Galaxy S23 görselleri, Ultra modelinin daha köşeli bir tasarıma sahip olacağını gözler önüne seriyor. Ses açma düğmesi ve güç düğmesi modellerin sağ tarafında bulunurken, arka panelin altında Samsung adı görünüyor.

Galaxy S23 fotoğrafları

Geçtiğimiz günlerde dizi için tanıtım afişleri ortaya çıktı. 91Mobiles tarafından ortaya çıkarılan görüntüler, Galaxy S23 Ultra’nın imza renginin yeşil ve Galaxy S23+’ın imza renginin pembe olduğunu gösteriyor. Galaxy S23+’ın arka tasarımının da Galaxy S23 Ultra’ya benzediği de kaydedildi.

Ayrıca model fiyatları yavaş yavaş oluşuyor. SamMobile, şirket Galaksi S23sen Galaksi S22 İle aynı fiyat Kullanıcıların kullanımına sunmayı planladığını iddia etti. Buna göre yeni Galaxy modelleri ilk etapta selefleriyle aynı fiyat etiketlerini benimseyecek.

Galaxy S23 fotoğrafları

İddia edilen Samsung Galaxy S23 serisi fiyatı

  • Galaxy S23 fiyatı: 799 dolar
  • Galaxy S23 Plus fiyatı: 999 dolar
  • Galaxy S23 Ultra fiyatı: 1.199 dolar
Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın