medyauzmani.com

Samsung Galaxy A24 Tasarımı Ortaya Çıktı!

gelecek hafta Galaksi S23 bir dizi Görüntülemeye hazır Samsung arayüzünde Giriş ve orta sektörler için de çalışmaya devam ediyor. Bu noktada dikkat çeken modellerden biri de Galaxy A24. Akıllı telefon hakkında şimdiye kadar birçok sızıntı ortaya çıktı ve son olarak bunlara yenileri eklendi. Galaxy A24’ün tasarımı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy A24’ün tasarımı ortaya çıktı

Sektörde yaptığı sızıntılarla tanınıyor TechOutlookyaklaşıyor Galaksi A24 modelibağlı kuruluş senin tasarımın Görüntüyü ortaya çıkaran görüntüleri birlikte sunun. Buna göre akıllı telefon, dikey konumlandırılan üçlü kamera kurulumuna ve ön tarafta sıklıkla tercih edilen pikselli bir tasarıma sahip olacak.

FHD+ çözünürlüğe ve 90 Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç Galaxy A24 AMOLED ekranda olacak. Bu noktada, modelin selefiydi. LCD ekran Board ile geldiğini de belirtelim. İşlemci koltuğuna ise MediaTek Helio G99 oturacak.

Model 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip olacak. Bu noktada farklı seçeneklerin de karşımıza çıkması bekleniyor. Bunun dışında 25W şarj hızlarını destekleyen 5.000mAh bataryaya sahip olacak akıllı telefon, kutudan çıkar çıkmaz Android 13 tabanlı One UI 5.1 ile çalışacak.

Galaxy A24’ün arka tarafında ise 50MP ana kamera, 5MP geniş açılı lens ve 2MP makro sensörden oluşan üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Ön tarafta ise 8 veya 16 MP’lik bir selfie kamerası yer alacak. Son olarak, cihazın öncüllerinde olduğu gibi 4G ve 5G sürümleriolmalıdır. Öte yandan yazıda yer alan sızdırılan görsel ve teknik detayların 4G versiyonuna ait olduğunu da belirtelim.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce cihaz beklentileri karşılar mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın