medyauzmani.com

Samsung Freestyle 2023’ün Özellikleri – Teknolojihaberleri.org.tr

Samsung, Freestyle adını verdiği projektörün yeni modelini kullanıcılar için tanıttı. İşte Samsung Freestyle 2023 modelinin özellikleri…

Samsung Freestyle 2023’ün Özellikleri

Projektör pazarı son birkaç yılda hızla büyüdü. Düşük gecikme süresi sağlayabilen modern ekran modelleri, yüksek çözünürlük desteği sayesinde kullanıcıların oyun oynamasına olanak tanıyor.

Samsung Freestyle 2023'ün Özellikleri

Freesytle 2023, bulut tabanlı oyun akışı hizmetleriyle uyumludur. Gaming Hub uygulamasıyla Samsung, Xbox Cloud ve Nvidia GeForce Now gibi platformlara doğrudan erişim sağlar.

100 inçe yakın bir ekran deneyimi sunan Freestyle 2023, HDR sertifikalıdır. Taşınabilirliği ile dikkat çeken model, beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Edge Blending adı verilen teknoloji sayesinde kullanıcılar iki farklı Freestyle 2023 modelini aynı anda kullanabilecek. Samsung konuyla ilgili yaptığı açıklamada, yeni teknoloji sayesinde projektörler kullanılarak daha büyük ekranların oluşturulabileceğini doğruladı.

Otomatik odaklama özelliğine sahip Samsung Freestyle 2023, neredeyse tüm destelerle uyumlu hareketli görüntüler sunar. Parlak ve canlı renkler sunabilen cihaz, projektör pazarına da sağlam bir giriş yaptı.

Samsung, 2022’de ABD’de bir önceki yıla yakın olan 8.513 faydalı patent başvurusunda bulundu. IBM, bir önceki yıla göre yüzde 44 düşüşle 4.743 patentle ikinci sıraya geriledi.

Yeni model hakkında ne düşünüyorsunuz? Freestyle 2023 beklentilerinizi karşılıyor mu? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın