https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml

Rusya yapay zekalı hava durumu sunucusunu tanıttı!

yapay zeka İlgili Gelişmeler Böyle heyecan verici bir gelişme de Rusya’dan geldi. Gelişmelere göre Rusya’da yerel bir televizyon kanalı şunları söyledi: Yapay olarak akıllı bir hava durumu sunucusu ayak. Rusya bu sayede hava durumu tahminlerini daha ilgi çekici hale getirmeyi hedefliyor.

Rusya şimdilik geleneksel hava durumu sunucularını kullanmaya devam edecek

Yapay zeka teknolojisinin geliştiği bu dönemlerde her geçen gün farklı bir gelişme yaşanıyor. Böyle bir gelişme Rusya’da yaşandı. Rusya’da yerel bir TV kanalı Svoye TVBirçok sinir ağıyla tasarlanmış bir AI hava durumu sunucusunu tanıttı.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Bir AI hava durumu sunucusu olan Svoye TV Snezhana Tumanova’nın Yetenek gösterisi “gelecek beklentileri”yakın zamanda prömiyeri. Rusça’da “kar” ve “sis” anlamına gelen sunucunun adında oynayan bir kelime görmeniz mümkündür.

kanal, program nöral ağlar Bu ağlardan birinin sanal sunucudan, diğerinin metin hazırlamadan ve diğerinin de grafik içerik oluşturmaktan sorumlu olduğunu doğruladığını söyledi. Günde beş kez yayınlanacak olan program, hava durumu güncellemelerini düzenli olarak izleyicilere sunacak.

Söz konusu durumla bağlantılı olarak Svoye TV yönetimi, şimdilik insan sunuculu hava durumu tahmin programlarına devam edeceğini duyurdu. Ve bu alandaki lider, 2018’de Çin Xinhua Haber Ajansı’dır. İngiliz AI sunucusu Oldu.

Rusya yapay zekalı hava durumu sunucusunu tanıttı!

Ayrıca geçen hafta Çin, en büyük gazetelerinden birinde günde 24 saat haber yayınlamaya ayarlanmış bir yapay zeka sunucusunu tanıttı. Son dönemde yaşanan bu gelişmeler, gelecekte çok daha etkileyici durumlarla karşılaşacağımızı gösteriyor.

Peki, Rus AI hava durumu sunucusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın