medyauzmani.com

Riot Games hilesi! Noktalar etkilenebilir

Yakın zamanda 46’ya yakın çalışanını işten çıkaran Riot Games ülkemizde de faaliyet gösteriyor. Şimdi ise şirket, Valorant ve League of Legends oyuncularını üzebilecek bir haberle gündeme geldi. Öyle ki şirket bu hafta başlarında şahit oldu. güvenlik ihlali Yeni yamalar nedeniyle gecikebilir. Gelin haberin detaylarına birlikte göz atalım.

Riot Games hilesi: yamalar gecikebilir!

Bu pozisyonu bir tweet ile paylaşın İsyan OyunlarıBu hafta başlarında bir siber saldırıya uğradıklarını ve güvenlik sistemlerini bir süreliğine geri çektirdiklerini açıklamışlardı. şirket, herhangi bir oyuncu verilerinizin e kişisel bilgilerin Tutuklandığına dair hiçbir belirti bulamadıklarını söyledi. Stüdyo ayrıca elde ettikleri bilgileri hemen paylaşma sözü verdi.

İsyan Oyunları

Şirket ayrıca popüler League of Legends oyunu için bir sonraki güncellemenin ertelenebileceğini söyledi. Bu yama geçen hafta 25 Ocak’ta yayınlamaya karar veren şirket, Ahri sanatı Bu, Şubat güncellemesine kadar gecikebilir. Riot’un Lig Stüdyosu Başkanı Andrei van Roon, “13.2’de olabilecek hiçbir şey hurdaya çıkarılmayacak. Düzeltilemeyecek şeyler (sanat eseri gibi) bir sonraki güncellemeye ertelenecek.” Cümleler kullanın.

İşte Riot Games’in tam açıklaması:

“Bu haftanın başlarında, bir siber saldırı nedeniyle geliştirme ortamımızdaki sistemlerin güvenliği ihlal edildi. Şu anda tüm yanıtlara sahip değiliz, ancak sizinle erken iletişime geçmek ve oyuncu verilerinin veya kişisel bilgilerin çalındığına dair herhangi bir belirti olmadığını bildirmek istedik. güvenliği ihlal edildi. Maalesef bunun etkisi, içerik yayınlama yeteneğimizi geçici olarak etkiliyor. Ekiplerimiz bu durumu düzeltmek için çok çalışıyor. Bunun, birden çok oyunda yama uygulama hızını etkilemesini bekliyoruz.”

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Riot Games bu durumu düzeltebilecek mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın