medyauzmani.com

Reklamsız Instagram, Facebook’u kızdırdı! – Teknolojihaberleri.org.tr


En popüler sosyal medya platformlarından biri InstagramHer gün kullanıcının önüne yeni güncellemeler çıkıyor. Sağladığı güncellemeler bazen kullanıcılardan olumsuz yorumlar alıyor. Bunlardan biri de reklamları artırmak. bu şirket için Instagram reklamsız Başvuruyu gönderin. Ancak bu uygulama Uygulama mağazasıdan silindi. İşte neden!

Apple, Meta isteği üzerine reklamsız Instagram’ı App Store’dan kaldırır

Sosyal medya platformu Instagram, ücretsiz bir uygulama olduğu için reklamlardan gelir elde ediyor. Ancak son zamanlarda artan reklamlarKullanıcıları çok rahatsız etmeye başladı. Durumu değiştirmek için şirket “OG Uygulaması” Olarak Adlandırılan Reklamsız Instagram Uygulamayı getir.

Reklamsız Instagram can sıkıcı Facebook

Tüm bunlarla birlikte, OG uygulaması olaydan bir gün sonra App Store’dan kaldırıldı. İddialar, Apple uygulamasının ölü istek Görünüşe göre onu çekiyor. Bu durum henüz kesinlik kazanmasa da Meta’nın yeni hizmetten şikayeti var. Yürütme eylemi‘ diyerek onayladı.

Bir Meta sözcüsü konuyla ilgili bir açıklama yaptı. tarif ederken, “Bu uygulama politikalarımızı ihlal ediyor ve gerekli tüm yaptırım eylemlerini yapıyoruz.” dedi. Ayrıca sözcü, yaptırım prosedürünün ne olacağı konusunda herhangi bir ayrıntı vermedi. Meta yerine Siteleri klonlamayı yasaklayan politikalar Bunun bir özetini içeren bir blog yazısına atıfta bulundu.

OG uygulamasından bir tweet’e göre, tüm uygulama geliştiricileri Instagram ve Facebook’tan kalıcı olarak yasaklandı. Başvuru Hardik Patel’in kurucusu Bununla ilgili bazı açıklamalar yaptı. “Kullanıcılar ne tükettiklerini kontrol etme hakkını hak ediyor ve OGG bu hakkı savunmaya ve savaşmaya devam edecek.”

Reklamsız Instagram can sıkıcı Facebook

Bu uygulama, Instagram’ın mobil tarayıcı sürümünü reklamsız olarak sunar. Temel olarak uygulama Twitter, Instagram, Snapchat E reddit Gibi platformları standartlaştırmak için oluşturuldu ancak şu anda yalnızca Instagram’ı destekliyor. Ayrıca uygulamanın bir yıldan fazla bir süredir geliştirilmekte olduğu da ortaya çıktı. Ancak uygulamanın en önemli amacı reklamsız olmasıdır. ‘Daha net’ Bir kopyasını sağladığı söyleniyor.

Peki, reklamsız Instagram hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın