https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Redfall çıkış tarihi açıklandı! Oyuncular sevinecek

Redfall çıkış tarihi açıklandı! Oyuncular sevinecek

Son günlerde yapılan Xbox Bethesda’sı Sunumda birkaç yeni oyunun oynanış ekran görüntüleri paylaşılırken, yakında çıkması beklenen Redfall’ın tam çıkış tarihi de açıklandı. Uzun zamandır beklenen oyun, Ex kabul edilemez f serisi ölümcül gibi popüler oyunlar geliştiren Arkane Studios tarafından yapılmıştır.

Redfall çıkış tarihi açıklandı: 2 Mayıs

PC ve Xbox Serisi S/X Ve 2 Mayıs’ta çıkış yapacak olan Redfall oyuncularla buluşacak. Çıktığı günden itibaren diğer Xbox oyunları gibi Game Pass kitaplığınıza eklenecektir. FPS oyunlarında deneyimli olan Arkane Studios, genellikle farklı tarzları bir araya getiren oyunlarıyla tanınıyor.

Redfall çıkış tarihi

Redfall, vampirlerin işgal ettiği bir şehri kurtarmaya çalıştığımız yerdir. FPS eylemi oyundur. Dört oyunculu co-op ve tek oyunculu seçeneklerinin yer aldığı yapım, teması ve co-op seçeneği ile efsane oyun Left 4 Dead’e benziyor. Aksiyon ve gizlilik unsurlarının ön planda olacağı oyunda çok büyük olmasa da açık bir dünya bulunuyor.

Genel olarak Ubisoft oyunlarına benzer şekilde vampirleri bir alandan diğerine temizleyebiliriz. Ayrıca, üretim 11 dakika Oynanış videosunda hikayenin yanı sıra bazı yan görevleri de gördük. Farklı yapı yapısıyla oyun stilimizi farklılaştırabiliriz. Ayrıca oyunda bazı bossları yenerek haritamızı genişletebiliyoruz.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Oyunun sistem gereksinimleri şu şekilde:

minimum:

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz veya AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD RX 580 / NV GTX 1070 / 6 GB VRAM
  • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan
  • Ek Notlar: SSD önerilir

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Redfall başarılı olacak mı? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın