medyauzmani.com

Razer Edge 5G taşınabilir oyun konsolu duyuruldu!


Son zamanlarda temsil anlayışında yaşanan değişim, birçok şirketin değişiklik yapmasına neden olmuştur. Bununla Tarayıcı Ünlü donanım şirketleri gibi Taşınabilir mobil cihazlar Ancak yeni Razer oyun konsolu Razer Edge 5G tanıtıldı.

Razer Edge 5G, Snapdragon G3x Gen 1 ile gelecek

Mobil oyunlar en sevilen oyunlar arasındadır. Bu durum birçok şirketin bilgisayar ve konsollardan uzaklaşmasına neden oldu. Sonuç olarak, kullanımı telefonlardan daha rahat olan taşınabilir konsollar ortaya çıktı. Şimdi yeni oyun konsolu Razer Edge 5G, Qualcomm İşbirliği ile gelir.

Las Vegas’ta düzenlenen Dünya Mobil Kongresii’de Verizon, dünyanın ilk 5G özellikli oyun konsolu Razer Edge 5G’yi tanıttı. Rakiplerin ürünleri buhar yüzeyi E Logitech’te Aksine, Razer’ın öne çıkan özelliği 5G bağlantısını desteklemesidir.

Ayrıca, Qualcomm’un Snapdragon G3x Gen 1 oyun platformu Chipset ile destekleyecektir. Bu yonga seti oyun için optimize edilmiştir. Bu nedenle beklentilerden biri de Nintendo Switch’ten daha yüksek bir grafik performansı elde etmek. Geçen yıl yayınlandı Snapdragon G3x 1. Nesila Adreno GPU’su Tarafından sağlandı. Ek olarak FastConnect 6900 sipariş ile 5G ve WiFi 6E bağlantısı Göndermek.

Bu arada Razer Edge 5G 6.65 inç 1080pVe 10 bit HDR desteklenen OLED ekran 120Hz İddiaya göre sahip. Cihaz, Edge 5G ile benzerlik gösteren bir geliştirme kiti ile donatıldığından İnternet bağlantısı olmadan Oyunlar oynanacaktır.

Razer Edge 5G taşınabilir oyun konsolu duyuruldu

Bunlarla birlikte bir Android cihaz olarak Razer Edge 5G Play Store’daki tüm mobil oyunlar Çalıştırmasını bekleyebilirsiniz. Ancak aynı zamanda bulut oyun hizmetlerini çalıştıracak ve PC’nizden veya konsolunuzdan oyun akışı yapacaktır. Bunun dışında Razer Edge 5G hakkında detaylı bir bilgi bulunmuyor. Şirketin yeni manuel konsolu 15 Ekim’de Yapacağım Bir RazerCon etkinliğinde Servise verilme ihtimali çok yüksek.

Peki, Razer Edge 5G hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın