medyauzmani.com

Qualcomm konsept otomobilini tanıttı! – Teknolojihaberleri.org.tr

Qualcomm Akıllı telefon denilince aklımıza ilk olarak akıllı telefonlar gelmektedir. Akıllı telefonlar için üretildi aslanağzı İşlemcileriyle tanınan şirket, CES 2023’e bambaşka bir konseptle giriş yaptı. Bir teknoloji fuarında ABD merkezli şirket Snapdragon dijital mimarisi Bu konsepti sunmak için çok farklı bir araba yarattı.

Snapdragon Digital Chasis konsepti yeni teknolojilere ev sahipliği yapıyor

Otomobil üreticilerinin şirketin teknoloji ve hizmetlerinden nasıl yararlanabileceğini göstermek için tasarlanmış bir konsept, Coupe şeklindeki SUV yapısı ile birlikte gelir. Okyanus Aydınlatma valfi Parlayan Gruplarla tamamen farklı görünürler konsept araçArka kısımda ise eğimli tavan çizgisi ile sportif bir duruş sergiliyor.

Aslanağzı Dijital Kasa 2

İçeriye girerken, görmeye alıştığımız 55 inçlik ölçeği görmeye yavaş yavaş alıştık. dijital gösterge hoşgeldin Sürücüye gerekli bilgileri iletirken dijital gösterge paneli görevi gören ekranın diğer bölümleri, bilgi-eğlence sistemi yönetmekten sorumludur. Bu devasa ekranın iki yanında, yan aynaların yerine kullanılan kameralardan gelen görüntüleri yansıtan daha küçük ekranlar bulunuyor.

Gerçek teknoloji bunlardan çok farklı. konsept arabada Yolcuları tanıyabilen ve araç ayarlarını kişiye göre otomatik olarak ayarlayan işletim sistemi ön plana çıkıyor. Buna göre kameralarla sürücüsünü tespit eden otomobil Koltuk ayarları ve klima Eylem. Ayrıca en sık kullanılan uygulamalar ve içerikler bilgi-eğlence sistemi ekranda belirdi.

Aslanağzı Dijital Kasa 4

Model araba ayrıca her yolcu için özelleştirilebilir Aktif gürültü ve yankı ayarları sahip. Bu sayede birisi telefonla konuşurken diğer alanlardan gelen gürültü azaltılarak daha iyi bir konuşma deneyimi sağlanır. Araçta yüz tanıma sistemine ek olarak Ses kontrol Ayrıca dahildir. Bu sayede kullanıcılar sadece konuşarak birçok işlevi yerine getirebilmektedir.

Güvenlik adımlarını atın QualcommBir kaza durumunda çevreyi kaydeder ve görüntüleri saklar. Böylece kaza sonrası yapılacak işlemlerde, Sigorta şirketleri E Kolluk kuvvetleri Resim de verilir.

Aslanağzı Dijital Kasa

Ve tabii ki, Qualcomm’un konsept arabası üretim için tasarlanmamıştı. ama CES 2023 Fuarda bizimle olan konsept otomobil ile firmanın en son otomotiv çözümleri gösteriliyor. kalite, Snapdragon dijital mimarisiDijital kokpite ek olarak, gelişmiş sürücü destek sistemleri ve otonom sürüş sistemleri. Aslanağzı Ride Flexayaklar da. Bu sistemin önümüzdeki yıl üretime girmesi planlanıyor.

CES 2023, şirketlere en son teknolojilerini sunma fırsatı veriyor. Aslanağzı Dijital Kasa Konsept bunlardan biri. Qualcomm’dan ne haber? konsept arabalar Ne düşünüyorsun? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın