https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Popüler macera oyunu Steam’de ücretsiz!

Popüler macera oyunu Steam’de ücretsiz!

Gearbox Software tarafından geliştirilen ve iki yıl önce piyasaya sürülen Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure sınırlı bir süre için ücretsiz. Oyuncular oyuna kalıcı olarak sahip olabilir.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep sınırlı bir süre için ücretsiz!

Dijital platformlar veya oyun geliştiricileri bazen tanıtım amaçlı ücretsiz erişim kampanyaları yürütebilir. Bu kısa kampanya ile genellikle daha seyrek oynanan oyunun oyuncu sayısını artırmayı hedefliyor.

Tiny Tina's Assault on Dragon Keep sınırlı bir süre için ücretsiz!

Steam tarafından düzenlenen kampanya kapsamında Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Oyuncular oyunu 23 Mart saat 20:00’ye kadar kütüphanelerine kalıcı olarak ekleyebilirler.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure’ı kütüphanenize eklemek için öncelikle buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına girin. Ardından biraz aşağı kaydırın. Satın alma seçeneklerinden bedava seçeneği 0 TL’ye bulun ve Hesaba ekle Düğmeye bas. Bu şekilde, onları Steam kitaplığınıza kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: Wonderlands Tek seferlik oyun konusu, fiyatı ve sistem gereksinimleri

Macera türünün ana başlıklarından biri olan Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep’te amacınız arkadaşlarınızla birlikte tehdit altındaki kraliçeyi ve krallığı kurtararak barış getirmektir. Tabii bunun için tehlikeli ormanlardan geçmeniz ve önünüze çıkan düşmanlara karşı savaşmanız gerekiyor. Oyunun normal fiyatı 95.00 TL iken sistem gereksinimleri ise şu şekilde;

minimum:

  • ÇALIŞTIRMA SİSTEMİ: Windows 7 (64 bit)
  • şifacı: Intel i3 530 @ 2.93GHz | AMD Phenom II X4 805 @ 2,5 GHz
  • hafıza: 4 GB RAM
  • Grafik kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 3GB | AMD Radeon HD 7970 3 GB
  • DirectX: Versiyon 11
  • depolamak: 15 GB kullanılabilir alan
  • ses kartı: Sadece DirectX 9.0c uyumlu olması gerekiyor

Peki Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure sizce ne kadar ücretsiz? Aşağıdaki yorum bölümünden bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr
Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın