medyauzmani.com

POCO C50 özellikleri ve çıkış tarihi açıklandı

Ülkemiz dahil dünyanın her yerinde uygun fiyatlı modellerle boy gösteren, birazÜrün yelpazesini genişletmek için çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü C40 modeliyle önemli satış rakamlarına ulaşan Çinli üretici, bu cihazın halefi için de çalışmalara başladı. Son olarak, POCO C50 hakkında yeni bilgiler geldi. Peki POCO C50, özellikleri ve tasarımıyla kullanıcılara neler sunacak?

POCO C50’nin temel özellikleri ortaya çıktı

KÜÇÜK C50, Son birkaç hafta içinde 220733SPI model numarası ile. Google Play Konsoluortaya çıkan. Bu da çok yakında bir terfi olacağına dair işaretler verdi. Şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre akıllı telefon bu ay bitmeden kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Burada çok önemli bir detay olduğunu belirtelim. Çünkü yeniden markalaşma Çinli şirketler arasında çok popüler. Bu nedenle, yaklaşmakta olan giriş seviyesi çip modelinin, Ekim ayında tanıtılan Redmi A1+’nın yeniden markalanmış versiyonu olması bekleniyor. Çünkü cihaz Google Play KonsoluRedmi A1+ tarafından da kullanılan “snow” kod adıyla görüntülendiğini ekleyelim.

Bunun doğru olduğu ortaya çıkarsa POCO C50, giriş seviyesi Redmi A1+’nın satılmayacağı pazarlara sevk edilebilir. Tabii şu an konuyla ilgili bir detay yok.

Yaklaşan model hakkında fikir vermesi açısından Redmi A1+’ın teknik özellikleri:

  • monitör: 1600 x 720 piksel (HD+) çözünürlüğe sahip 6,52 inç LCD ekran
  • şifacı: MediaTek Helio A22
  • Veri deposu: 3 GB
  • depolamak: 32GB
  • senin kameran: 5 megapiksel
  • arka kamera: 8 MP ana ve 0,3 MP derinlik sensörü
  • Fatura: 5000 mAh pil, 10W kablolu şarjı destekler

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın