medyauzmani.com

Playstation 5 güncelleme sızıntısı! Anlaşmazlık geliyor

İlk olarak 12 Kasım 2020’de yayınlandı PlayStation 5Yayınlandığından beri birçok güncelleme aldı. Bunlar çoğunlukla kurulum desteği olsa da, güncellemeler sayesinde oyuncular deneyimlerini geliştirdi. Bugün, yeni bir güncelleme hakkında bir söylenti ortaya çıktı. Öyle ki bir sonraki PlayStation güncellemesinin detayları ve çıkış tarihi belli oldu.

Yeni PlayStation 5 güncellemesi tam Discord entegrasyonuna sahip olacak!

Bir Insider Gaming sızıntısına göre Sony, yeni PlayStation 5 güncellemesi ile tam entegre Discord desteği getirecek. 7.00 Sürüm adı verilen bir güncelleme 8 Mart 2023 oyuncuların kullanımına sunulacaktır. Ayrıca 7.00 sürümüyle birlikte konsol bulut desteğine de kavuşacak. Bu sayede oyuncular sınırlı depolama alanından tasarruf edebilecekler.

Playstation 5 güncellemesi

Daha önce Insider Gaming tarafından sızdırılan Discord desteği, 2022’de tanıtıldı ve bu yıl ortaya çıkacak gibi görünüyor. Aynı kaynağa göre bulut desteği Sony’den yana.KronosAylardır geliştiriliyor. Insider Gaming’e göre yalnızca bulut desteği PlayStation Plus Premium Sahiplerine reklam verin.

Son olarak sızıntı, Sony’nin önümüzdeki günlerde PlayStation 5 güncellemesi 7.00’ü test etmeye başlayacağını ve 30 OcakBu sınavları da bitireceğini söylüyor. Bulut desteğinin henüz tüm ülkelerde mevcut olmadığını ve bu desteğin en azından ilk aşamada belirli bölgelerle sınırlı olabileceğini belirtelim. Ayrıca bunlardan sadece biri İddia Bunu hatırlatmak güzel.

Son zamanlarda başka bir sızıntı daha oldu. Sızıntı, daha önceki sızıntıları sayesinde güven kazanan Winfuture’dan geliyor. Öyle ki PlayStation 5’in iki DualSense Yeni ambalajında ​​satılacaktır. Aktarılan bilgilere göre bu paket hem dijital versiyon hem de disk için sunulacak. Ocak ayının sonunda çıkacak olan bu paketin fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni PlayStation 5 güncellemesi sizce yeterli mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın