medyauzmani.com

Playstation 5 bozuldu! Maçlar nasıl oynanacak?


Yaklaşık iki yıldır piyasada olan PlayStation 5, bir hacker tarafından jailbreak yapıldı. Peki şimdi ne? Bu işleme tabi tutulan sürüm nedir? Sony’den herhangi bir adım var mı?

PlayStation 5 yazılımı nasıl hacklendi?

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Ülkemizde 16 bin liradan başlayan fiyatlarla satılmaktadır. PlayStation 5 Konsol yazılımı, piyasaya sürülmesinden iki yıl sonra resmen kırıldı. tabii ki şimdiye kadar konsol bozuldu Bu konu hakkında çeşitli iddialarda bulunulmuştur. Bilindiği üzere geçtiğimiz yılın sonlarında adı çıkmış bir hacker grubu, cihazın kök anahtarına erişim sağladığını iddia etmişti.

Konsolu jailbreak yapma süreci, yakın zamanda yayınlanan video ile resmi olarak sonuçlandı. Çünkü SpectreDev adlı bir PlayStation korsanı, web seti güvenliği Eksiklikten yararlanın 4.03’e kadar sistem sürümü Herşey PS5 Konsollarına tam erişim sağladı. Bu, korsan oyunların yüklenmesi de dahil olmak üzere birçok işlem için ortamı ayarlar.

Hacker, dijital kopyanız 4.03 Ve disk versiyonu maksimumdur. 4.51bölünebileceğini belirtmektedir. Bunun nedeni ise zamanla gelen güncellemelerin yeni sürümlerdeki açıkları kapatmasıdır. Son olarak, sanılanın aksine, bir PS5’i jailbreak yapmak, ilk etapta genel kullanıcıyı etkilemeyecektir. Çünkü konsolun güncellenen sistem versiyonu bu durumda gezinme olasılığını kısıtlıyor. SpectreDev’in kendisi, ilk etapta geliştiriciler için çoğunlukla yararlı olduğunu söylüyor. Son olarak Github üzerinde gerekli bilgi ve belgelerin paylaşıldığını da belirtelim.

PlayStation kırma işlemi nedir?

PlayStation kırma işlemi, telefon’sen jailbreak yapmak veya pencereler Bunu, işletim sistemini bilgisayarınızda kaçak olarak kullanmak gibi düşünebilirsiniz. Cihaza yüklenen ve yazılımında bazı değişiklikler yapan bu uygulamalar, ücretli veya ücretsiz oyunların herkes tarafından herhangi bir para ödemeden oynanmasına olanak sağlıyor.

PlayStation 5

Elbette bu işlemi konsolunuza uygulamanız memnun kalacağınız anlamına gelmiyor. Çünkü yazılımda herhangi bir sorun yaratmasa bile sadece hikaye modlarını oynayabileceksiniz. Yani bozuk bir cihazla online oyunlara katılamazsınız.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın