medyauzmani.com

Peugeot Launch Concept geleceğe ışık tutuyor!

ABD Las Vegas’ta yapıldı ve sitede Teknolojihaberleri.org.tr olarak takip edildi. CES 2023 Fuar birçok yeni teknolojiye ev sahipliği yapıyor. Birçok otomobil üreticisinin katıldığı organizasyonda konsept modeller de oldukça etkileyiciydi. Fuarda tanıtılan prototip otomobillerden biri Peugeot marş konsepti Oldu. Fransız üretici yeni teknolojilerini yerinde tanıtırken konsept modeli inceledik.

Peugeot Inception konsepti geleceği vurguluyor

LatinceBaşlangıçAnlamına gelen “Inceptio” kelimesinden türetilen konsept modelin adı, Peugeot için yeni bir başlangıcı simgeliyor. Fransız üreticinin geleceğine ışık tutan konsept otomobil, Farklı tasarım ve teknoloji ile Bu da kanıtlıyor.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

ön bölümde aslan pençesi Aydınlatma grubu üstte görünüyor. Araba çok sağlam bir tasarıma sahip. Yeni Peugeot logoları Bir öncelik de. Arkada yine bir Peugeot imzası olan üçlü, LED durur Lambayı görebilirsiniz. Arabanın bu kısmında Peugeot yazısının da ışıklandırılmış olduğunu görüyoruz.

stellatisin STLA platformu Üzerinde yükselen model ise geleceğin Peugeot modellerinden izler taşıyor. Fransız şirketin önümüzdeki dönemde tanıtacağı yeni ürünü elektrikli arabalarda Bu tasarımların izlerini de görmek mümkün olacaktır.

İçeri girdiğimizde tamamen farklı. kokpit hoşgeldin Direksiyon simidi dikdörtgen ve silindirik dijital gösterge Gözünüze çarpan ilk şey ekrandır. Araçta gaz ve fren pedalı bulunmamaktadır. Otonom sürüş teknolojisi refleks. Arabadaki koltuk tasarımının da oldukça farklı olduğunu söylemeden geçmeyelim.

senin konsept araban Teknik özelliklerine geçelim; 680 beygir Bu arabanın motorlarını üretebilen elektrik motoru. Dört tekerlekten çekiş sunan bu elektrikli konsept otomobil, yalnızca 100 km/s hıza ulaşabiliyor. 3 saniyeden az ilerlemek.

Peugeot marş konsepti Araca takılan modelde akü 100 kWh’dir. 800 km menzil ilerlemek. Gelişmiş batarya teknolojisi sayesinde test otomobili 5 dakikalık şarj ile 150 kilometre menzile sahip. test arabası Kablosuz Aynı zamanda sevk edilebilir.

peugeot başlangıç Konsept hem tasarımı hem de teknolojisi ile gelecekten gelecek gibi görünüyor. Peki yeni Peugeot konsept otomobil hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın