medyauzmani.com

Örümcek Adam 4 geliyor! Vizyonun tarihini ortaya çıkarın

Marvel ve Spider-Man hayranlarını çok sevindirecek yeni film sonunda vizyona girdi. Film, Tom Holland’ın oynadığı farklı ve daha mükemmel bir çoklu evrende geçiyor. Dördüncü Örümcek Adam filmi yolunda olabilir. Yeni filmin 2023 yılında vizyona gireceği söylendi.

Spider-Man 4, 12 Temmuz’da çıkabilir

Görünüşe göre dördüncü Örümcek Adam filmi sandığımızdan daha erken vizyona girecek. Film dünyasındaki birçok kişiye göre yeni Spider-Man filmi 2024 yılının ortalarında vizyona girebilir. Tobey Maguire (veya tom hollanda) ve son üçleme yönetmeni John Watts tarafından Bu projede yer alacağını belirtti.

The Amazing Spider-Man filmlerinde Tobey Maguire ve Peter Parker’ı canlandıran Andrew Garfield, kendi Spider-Man hikayelerini tamamlamasa da Spider-Man: No Way Home’da Tom Holland ile Marvel Sinematik Evreni’ne geri döndü. Yeni filmde bu isimlerin yanı sıra ulna da adlandırılmıştır.

Spider-Man 4’ün çekimlerine özellikle Sony Pictures tarafından hız verildiğini belirtti. Hatta bazı yabancı kaynaklar, Sony Pictures’ın vizyonun tarihini çoktan belirlediğine inanıyor. Raporlara göre, Spider-Man 4, 12 Temmuz 2024’te vizyona girecek. Sinemalarda gösterilmesi teklif edildi.

Sony’nin Örümcek Adam karakterine çok önem verdiğini biliyoruz. Şirket yeni Madame Web filminde bile Morbius, Venom ve Venom: Let There Be Carnage gibi Spider-Man karakterlerine odaklanacak. Dizide ayrıca Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Emma Roberts ve Adam Scott rol alıyor.

Sony ve Marvel’in bu söylentileri henüz doğrulamadığını da belirtelim. Ancak ortaya çıkan iddialar Spider-Man 4 ile tamamen örtüşüyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın