medyauzmani.com

Oppo Find X6 için geri sayım: İşte yeni sızıntılar ve bilinen tüm sızıntılar!

2022 yılını büyük bir başarıyla tamamlayan Oppo, çıkışını bu yıl da sürdürmek istiyor. Find X serisi ile liste başarısını zirvede yakalayan şirket, önümüzdeki referanslarda tanıtacağı yeni üye ile yoluna devam etmek istiyor.

Find X6 Pro, 3168 x 1440 çözünürlüğe sahip bir AMOLED QHD Plus panele sahip olacak

Oppo Find X6 serisi, bugüne kadar birkaç sızıntıyla sahne aldı. Çeşitli güvenilir kaynaklardan alınan bilgiler, serinin özelliklerini doğrulamaktadır. Son derece doğru bilgi vermesiyle tanınan Digital Chat Station, modellerin ekran özellikleri hakkında bilgi veriyor.

Oppo Find X6 serisi

Paylaşıma göre standart model, 2772 x 1240 piksel çözünürlüğe sahip 6.74 inç AMOLED 1.5K kavisli ekranla sahne alacak. Model ayrıca 2160 Hz PWM karartmaya da izin veriyor. Serinin en güçlü oyuncusu Find X6 Pro ise 3168 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED QHD Plus paneliyle sahne alacak. Ayrıca model, 1800 nitlik bir tepe parlaklık sunuyor.

Daha önce yapılan sızıntılara bakılırsa Oppo, kamerasıyla iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Edinilen bilgilere göre her üç kamera da 50 megapiksel olacak. Oppo Find X6 Pro, ana kamera olarak 50MP 1 inç Sony IMX989 sensörü tercih edecek. Bu sensör Xiaomi 12S Ultra’da da görüldü. Kamera f/1.8 diyafram açıklığına, 7P lense ve OIS’ye sahip olacak. Ayrıca odak uzaklığının 23mm eşdeğeri olacağı da gelen bilgiler arasında.

Oppo Find X6 serisi

Son olarak daha önce sızdırılan görsellere baktığımızda Oppo serisi kavisli bir ekranla sahne alacak. Selfie kamera, merkezi bir delik tasarımına sahiptir. Ayrıca cihazın arka tarafında büyük bir dikdörtgen kamera adası yer alıyor. 256 ve 512 GB depolama tercihi sunması beklenen Oppo modelinin 12 GB RAM’e sahip olacağı da gelen bilgiler arasında. Ön tarafta ise 32 MP özçekim kamerası yer alacak. Ayrıca bataryasının da 5.000 mAh olması bekleniyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın