medyauzmani.com

OnePlus’tan kafa karıştıran Android 12 güncellemesi!


Google, yaklaşık iki ay önce Android 13’ü duyurdu ve bazı Pixel modellerinde kullanıma sunmaya başladı. İlginçtir, OnePlus OnePlus 7, 7 Pro, 7T ve 7T Pro modellere Android 12 Dünkü güncellemeyi paylaşın. Bu, OnePlus 7 ailesinin bir sürümde geride kalmasına neden oluyor.

OnePlus 7, 7 Pro, 7T ve 7T Pro için Android 12 için iyi haber (!)

2019 yılında tanıtılan OnePlus 7 ailesi, geçtiğimiz haftaya kadar hala Android 11 kullanıyordu. Çinli üreticinin güncelleme programının kurbanı olan OnePlus 7 kullanıcıları, nihayet Android 12’yi sonsuza kadar yaşamaya başlayabilir. Android 13’ün bazı telefonlar için yayınlandığını da hatırlatalım.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

bir artı, Android 12 beta Güncelleme birkaç hafta önce başlatıldı ve 7 Ekim’de Android 12, kararlı sürüm güncellemesini küresel olarak yayınladı. Ancak beta sürümünde olmayan kullanıcıların da önümüzdeki günlerde Android 12’ye kavuşacağı konuşulmuştu.

Android 12 güncellemesi de Ağustos güvenlik yaması ile yaygın. Ağustos güvenlik yamasının yaklaşık iki aylık olduğu göz önüne alındığında, birçok kullanıcı buna “şaka” demeye başladı.

OnePlus 7, 7 Pro, 7T ve 7T Pro için Android 12 güncellemesinin en iyi parçası OxygenOS 12.1.2 Güncellemesi Arayüzü ile paylaşılır. Yeni arayüzle birlikte üç seviyeli karanlık mod, yeni araç seçenekleri ve algoritma kullanan yeni bir akıllı pil gibi birçok özellik tanıtılıyor.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Snapdragon 855 işlemciden güç alan OnePlus 7 ailesi 2019 yılına damgasını vurdu. AMOLED ekranları ve kamera performansı ile dikkat çeken OnePlus 7 modelleri, bugün şirket için arka planda olacak gibi görünüyor.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın