medyauzmani.com

OnePlus Nord Watch ile tanışın! İşte özellikleri ve fiyatı


Akıllı telefon dünyasına tanıttığı ürünlerle adından söz ettiren OnePlus, teknolojideki yerini genişletmek için çalışmalarına devam ediyor. Bu anlamda giyilebilir teknoloji ürünlerine de önem veren firma, Nord Watch akıllı saatini tanıttı.

OnePlus Nord Watch 30 güne kadar pil ömrü sunuyor

Orta sınıf bir akıllı saat olarak piyasaya sürülecek olan Nord Watch, 368 x 448 piksel çözünürlüğe ve 60Hz yenileme hızına sahip 1,78 inç dikdörtgen AMOLED ekranla geliyor. Tam şarj ile düşük güç modunda 30 güne kadar çalışabilen model, 230 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak.

kuzey izle

OnePlus Nord saatinde yerleşik bir GPS yoktur. Akıllı saat, Bluetooth 5.2 aracılığıyla akıllı telefondan konumlandırmayı toplayacaktır. Ancak kalp atış hızı takibi birçok saatte mevcuttur, SpO2 koruma sensörü E uyku takibi Toz ve suya karşı tam koruma için IP68 derecesine sahip olması gibi temel sağlık izleme özelliklerini içerecektir.

OnePlus saatin unisex tasarımı ise kare şeklinde bir ekrana, kavisli bir gövdeye ve yükseltilmiş bir çerçeveye sahip. Ayrıca saatin kasası çinko alaşımı ve plastikten, bilezik ise silikondan yapılmıştır. Akıllı saat, OnePlus’ N Health uygulamasını destekleyecek Nord Watch, Android ve iOS ile uyumlu olacak.

kuzey izle

OnePlus saat, Midnight Black ve Deep Blue olarak adlandırılan iki farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürüldü. Şu anda sadece Midnight Black satışta. Başlangıçta 60 dolardan satılacak olan akıllı saat, önümüzdeki günlerde 80 dolara kadar çıkacak. Deep Blue seçeneği de yakında sunulacak.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın