medyauzmani.com

OnePlus Nord Watch geliyor! İşte özellikler ve tasarım


OnePlus’tan yeni Nord Watch akıllı saatin sunulan görselleri ve teknik özellikleri ortaya çıktı. OnePlus saatinden daha şık ve kullanışlı olduğu söylenen yeni saat; İki farklı renk seçeneği ve 1.78 inç 60Hz AMOLD ekran sunacak. Rica etmek OnePlus Kuzey Saati Onun hakkında bilinen tüm detaylar.

OnePlus Nord Watch Özellikleri ve Fiyatı

Şirketin bir süre önce onayladığı Nord Watch hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. 500nit parlaklık, 326 PPI ve 60Hz yenileme hızına sahiptir. 1.78 inç AMOLED 2.5D Bir ekran ile gelecek. OnePlus’ın kendi N Health uygulamasını destekleyecek olan Nord saat, Android ve iOS ile uyumlu olacak.

Sızdırılan bilgiler arasında pil ömrü de yer alıyor. Nord Watch’un 30 günlük bekleme süresi ve 10 günlük pil ömrü olduğu söyleniyor. Artı 105 fitness modu; SpO2, kalp hızıİzleme, stres ve kadın sağlığı gibi bir dizi sağlık özelliğini içerecektir.

yeni Nord Watch için fotoğraf gönderin Geri. OnePlus Hindistan web sitesinden alınan görsellerde saatin kare şeklinde bir kadrana sahip olacağını gördük. Kadranın sağ tarafında tek yuvarlak bir düğme bulunur. Ayrıca siyah ve mavi bantlar saat kasasının rengiyle eşleşiyor.

OnePlus, yeni akıllı saati hakkında resmi bir gönderi yayınladı. Ortak fotoğrafa bakıldığında kare şeklinde bir ekran, kavisli bir gövde ve çıkıntılı çıkıntılar ortaya çıktı.

Çıkış tarihi henüz bilinmiyor Nord Watch’ın fiyatı 63 dolar. Başlangıç ​​işareti olabilir. Ancak özelliklerin ve fiyatın henüz teyit edilmediği unutulmamalıdır.

Peki bunu düşünüyor musun? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın