medyauzmani.com

OnePlus Nord CE 3 nasıl olacak?

OnePlus’ın uygun fiyatlı yeni Nord CE 3 modelinin ilk görselleri ortaya çıktı.Çin kaynaklarından gelen ilk görseller, akıllı telefonun arka yüzünü gösteriyor. Görünüşe göre Nord CE 3’ün arka paneli hafif kavisli ve parlak bir yüzeye sahip olacak. Rica etmek OnePlus Kuzey C3 Ne hakkında bilmek istiyorsun ..

OnePlus Nord CE 3 nasıl olacak?

OnePlus, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi OnePlus 11’i tanıtmıştı. Şirketin orta segmente hitap edecek yeni OnePlus Nord CE 3’ün geliştirilmesine hız verdiği ortaya çıktı. Çinli bir kaynağın ele geçirdiği görüntüde, akıllı telefonun arka tasarımı ortaya çıktı.

Görsele göre yeni OnePlus modelinde sol üst köşede öne çıkan iki kamera halkası bulunacak. Üst halka ana sensörü barındıracak ve alt halka iki merceği barındıracaktır. İki kamera halkasının yanında ve arasında bir LED flaş bulunur.

Nord CE 3 muhtemelen 120Hz yenileme hızına sahip olacak 6,7 inç LCD ekranda olacak. 108MP birincil kamera ile gelecek. 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip Snapdragon 695 yonga setinden güç alacak. Ayrıca 67W hızlı şarj desteğine sahip. 5.000 mAh Pil gücü bekleniyor.

Kısa süre önce ‘Larry’ kod adlı OnePlus Nord 3’ün Hindistan’da özel performans testlerine girdiği bildirildi. Gelişmeyi açıklayan kaynak, görseldeki cihazın Nord 3’e değil Nord CE 3’e ait olduğundan bahsetti. Uygun fiyatlı bir akıllı telefon haziran veya Temmuz Aylar arasında çıkması bekleniyor.

Ortaya çıkan bilgiler birbiriyle tutarlı olmakla birlikte, Nord CE 3 çıkış tarihi ve fiyatı Çinli üretici tarafından henüz onaylanmadı. Ancak fiyatı ile orta seviye kullanıcılar için bir çekicilik yaratması bekleniyor.

Peki bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın