medyauzmani.com

OnePlus klavyesinin sızan yeni bir görüntüsü

OnePlus, genel olarak akıllı telefonları ile tanıdığımız bir markadır. Genelde akıllı telefonlarıyla söylüyorum çünkü bu yakında değişiyor gibi görünüyor. Öyle ki OnePlus klavyesi geliyor.

Marka daha önce yeni bir klavye tanıtacağına dair açıklamalar yapmış ve hatta klavye için bir ürün sayfası oluşturmuştu. Şimdi ise söz konusu klavye modelinin önemli bir görseli sızdırıldı. Ayrıca lansman tarihi hakkında daha fazla bilgiye sahibiz.

OnePlus klavyesi neler sunacak?

Sızan görsel klavyenin sağ tarafını gösteriyor. Burada kırmızı bir kontrol butonu olduğunu görüyoruz. Tam olarak nasıl çalışacağı belli değil ancak ses çalma gibi işlevleri olabilir. Bu düğmenin özelleştirilebilir olması da mümkündür.

Çünkü klavyenin bazı özelleştirilebilir tuşlara sahip olacağını ve yazılım aracılığıyla değişikliklerin yapılabileceğini biliyoruz. Yeni görselde dikkat çeken bir diğer nokta da klavyedeki “Enter” tuşu. Diğer anahtarlardan farklı olarak sarı bir anahtar vardır. “Enter” tuşunun farklı fonksiyonlarını görmek mümkün olabilir.

Resimlerden anladığımız bu. Ama elbette OnePlus klavyesi hakkında bildiğimiz tek detay bu değil. Daha önce ön izlemede bazı bilgiler verilmişti. Hatta markanın oluşturduğu sayfada bir video olarak yayınlandı.

Buna göre yeni klavye mekanik bir yapıya sahip olacak. Ancak OnePlus, sesi azaltmak için özel bir çift contalı tasarım sunacağını belirtiyor. Sesi azaltarak daha rahat bir yazım deneyimi sunmayı hedefliyor.

Kişiselleştirilebilir RGB aydınlatmaya da sahip olacak klavye, kasa kısmında alüminyum gövde ile gelecek. Kişiselleştirilebilir tuşlara sahip olmasını beklediğimiz serinin hem Mac hem de Windows uyumlu olacağını hatırlatalım. Değiştirmek için klavyenin önünde bir anahtar olacaktır.

Tüm bu özelliklere sahip olan OnePlus klavye, 7 Şubat’ta tanıtıldı. Tanıtımdan sonra daha fazlasını göreceğiz. Şimdi satış fiyatı veya hangi ülkelerde satıldığı ile ilgili sorular için tanıtım mutlaka görülmeli.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın