medyauzmani.com

Ofiste kim Android telefon kullanır?


SDN olarak ofiste eğlenceli videolarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Son olarak sizlerden gelen yoğun talep ve talebe göre ofisimizde kimin hangi telefonu kullandığına yakından bakıyoruz. tamam Teknolojihaberleri.org.tr Kim ofisinde Android telefon kullanır?

Ofiste kim Android telefon kullanır?

Teknolojihaberleri.org.tr ofisinde kim Android telefon kullanıyor, bu videonun merak ettiği şey nedir? sorusunu yanıtladık. Beğendiyseniz lafı daha fazla uzatmadan sizi videomuzla baş başa bırakalım…

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

SDN Proje ve Reklam Müdürü Deniz Abdan, şu ana kadar amiral gemisi telefonu olarak Samsung Galaxy Note 20 Ultra kullanıyor.

SDN Samet Jankovic editörü ilk olarak Poco X3 Pro’yu kullanır. Daha sonra Xiaomi 12 Pro modeline geçiş yapan Samet, Oppo Find X2 ve Huawei Nova 10 Pro modellerini test etti.

SDN Tolga Genel Yayın Yönetmeni Cem Küçükyılmaz iPhone 13 kullanıyor. Android tarafında ise ikinci telefon olarak Galaxy Fold4 modelini kullanıyor.

Buse of SDN masası 6 yıldır Galaxy Note 9 kullanıyor. Samsung üyesi Buse, uygun fiyatı nedeniyle beğendiğini söylüyor.

Üretim ekibimizden memnuniyet 4 yıldır Huawei P20 Lite kullanıyor. Hayalindeki Android telefonu Galaxy S22 Ultra. Öte yandan ablamız Pınar, Huawei Mate 10 Lite kullanıyor.

Üretim ekibimizin bir diğer parçası olan Anıl ise Xiaomi 11T modelini kullanıyor. Ve neden kullandığına gelince, pil ömrünün zirvede olduğunu söylüyor.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın