medyauzmani.com

Ödevlerini ChatGPT ile yapanların başı dertte!

GPT ve Dall-E 2 gibi yapay zeka projeleriyle dünya çapında merak uyandırıyor AI’yı açSonunda, tanıttığınız ChatGPT ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardım. Hemen hemen her konuda ürettiği içeriklerle çoğu alanda kanıtlanmış yeterlilik, sohbetSon olarak üniversite öğrencileri tarafından ev ödevleri için kullanılmaya başlandı. Ancak ChatGPT kullanılarak yazılan makaleler ve ödevler artık risk altında olabilir.

ChatGPT ile yazı yazanlar yandı

ABD Princeton Üniversitesi’nde bilgisayar bilimi ve gazetecilik öğrencisi olan Edward Tian, yapay zeka tarafından desteklenen yeni bir chatbot tarafından üretilmiştir. akademik yazılarla savaşmaya yardım etmekGPTZeroadlı bir program yazdığını duyurdu.

Lisans Programı sohbet Ortaya çıkan metnin karmaşıklığı ve “rasgeleliği” ile oluşturulan ödevleri ve denemeleri keşfetme iddiaları analiz eden programBu sayede içeriğin özgün olup olmadığını kullanıcıya iletebilmektedir.

twitter Katılımıyla programı ve çalışma prensibini tanıtan Edward Tian sohbet Bir insan tarafından yazıp yazılmadığını hızlı ve verimli bir şekilde belirleyebileceğini belirtti.

Tian tarafından geliştirilen yazılım, içeriğin çoğunda çok iyidir. Başarılı bir şekilde çalışıyor. Programın verimliliği metinlerin uzunluğu ile artar. En az birkaç paragraf Nesne Eklemek, GPTZero’nun verimliliğini de artıracaktır.

sohbet

Şu ana kadar sohbet Birçok içeriğin oluşturulduğu gelen bilgiler arasındadır. Pek çok öğretim görevlisi artık GPTZero kullanılarak yazılan makaleleri kontrol edebilecek. Bu aşamadan sonra bazı kullanıcıların damak tadını kaybedebileceğini düşünüyoruz.

GPTZero Programın yaratıcısı Edward Tian’ın tepkisi merak ediliyor. sen de aynı şekilde sohbet İle görev veya başka içerik oluşturmayı denediniz mi? Sonuçlarınızı ve yazılımla ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın