https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » NVIDIA yeni bir sürücü güncellemesi yayınladı!

NVIDIA yeni bir sürücü güncellemesi yayınladı!


bilgisayar teçhizat kararlı Üreticilerin yayınladığı güncellemeler verimli ve etkin çalışabilmeleri için büyük önem taşımaktadır. bu içerikte AMD E nvidia Gibi şirketlerden oyunlar ve uygulamalar geliştirmek onun yeni pozisyonu sürücüler kullanılabilir hale getirir.

NVIDIA GeForce 517.48 sürücüsü ne getiriyor?

Bu hedef doğrultusunda NVIDIA, GeForce 517.48 Oyuna Hazır sürücüyü serbest bırakın. Güncellemeyle birlikte bazı oyunlarda performans iyileştirmeleri yapan NVIDIA, bazı PC’lerde oluşan sorunları düzeltti.

GeForce 517.48 Oyuna Hazır Sürüm Monitör 2 Ayrıca yeni ekran kartı sürücüsü güncellemesi için optimizasyon çalışmaları, ardından DLSS desteği ve Microsoft Uçuş Simülatörü Ayrıca optimizasyon ayarlarının yapıldığı da açıklandı.

nvidia, Yeni sürücüyü güncelle Bununla birlikte bir takım sorunları da ortadan kaldırdığını belirtiyor. İlk olarak, dGPU modunda belirli Lenovo dizüstü bilgisayarlarda Ekran parlaklığı Hata ayarlarının doğru uygulanmadığı bildirildi.

Ayrıca, bazı dizüstü bilgisayarları yeniden başlatırken devam etmeyen “Yalnızca NVIDIA GPU” metni de düzenlendi. Adobe Illustrator‘Gürültü Azaltma’ seçeneğinin kırpılmış görünümü de . bu sürücüyü kullanarak.

Adobe Photoshop Ayrıca, DirectML.dll’deki rastgele çökmeler, bir sürücü güncellemesiyle düzeltildi. Fusion 360’taki VRR monitörleriyle ilgili performans sorunlarının da giderildiği bildirildi. “jurassic dünya evrimi 2Oyundaki gölge titremesi sorunu da düzeltilen hatalar arasında yer alıyor.

Razer dizüstü bilgisayarlarda Thunderbolt aracılığıyla USB-C Harici ekranların doğru algılanmaması sorununun açıklanması nvidiaUzun süreli oyun oynama sonrasında doku bozulması gösteren MS Flight Simulator’da da değişiklikler yaptığını duyurdu.

Çözülmüş sorunlar

 • Bazı Lenovo dizüstü bilgisayarlarda ekran parlaklığı, özel GPU modunda ayarlanmıştır
 • [Windows 10]: Bazı dizüstü bilgisayar yapılandırmalarında, sistem yeniden başlatıldığında “Yalnızca NVIDIA GPU”
 • [Adobe Illustrator]: Gürültü azaltma seçeneğinde piksel sorunu
 • [Windows 11]: NVLink etkinleştirildiğinde Chaos Vantage hatası başlatılamıyor
 • [Adobe Photoshop] DirectML.dll’de rastgele çökmeler
 • [Fusion 360] Değişken yenileme hızı monitörlerini kullanırken performans sorunları
 • [Jurassic World Evolution 2]: Oyunda gölgeler sallanıyor
 • [DirectX 12]: Microsoft Flight Simulator, uzun süre oynandıktan sonra kumaş hasarı
 • Belirli Razer dizüstü bilgisayarlarda USB-C/Thunderbolt bağlantı noktaları/cihazları aracılığıyla bağlanan harici monitörleri algılama hatası
 • [Reallusion Hub] 32’den fazla mantıksal işlemciye sahip bir CPU’ya sahip bir bilgisayarda uygulamayı çalıştırırken kilitlenme sorunu
 • [Windows 11] G-SYNC, “G-SYNC’i pencerede ve tam ekranda etkinleştir” seçeneği işaretlendiğinde ve “Dikey senkronizasyon” varsayılan olarak ayarlandığında bazı UWP uygulamalarında gecikme
 • Orijinal Çözünürlük Kullanılamıyor Samsung U28R55 / ASUS VG249Q1A Monitör Hatası

yani yenisin NVIDIA GeForce 517.48 Sürücü Güncellemesi Ne dersin? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın