medyauzmani.com

nVIDIA nCreative Dizüstü Bilgisayar Yarışmasının kazananı belli oldu!

NVIDIA tarafından düzenlenen, hayal gücünün ötesine geçip kendi dünyasını yaratmaya cesaret eden tüm sanatçıları bir araya getiren nCreative yarışmasının ikinci dönemi sona erdi. Yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından toplam 106 sanatçı katıldı ve eserlerini 3D olarak sergiledi. “Dream Space” temasıyla düzenlenen yarışmayı Batuhan Köksal kazandı. Detaylar burada…

NVIDIA nCreative GeForce RTX grafik kartı kazananınot defteri Elinde bulundurmak

NVIDIA nCreative yarışmasının galibi Batuhan Köksal, GeForce RTX ekran kartıyla ASUS ZenBook Pro Duo Studio dizüstü bilgisayar Kazanma şansı var. Yarışma için finalistler NVIDIA Yaratıcıları Grubu ile ödüllendirildiler.

3D tutkunlarını bir araya getiren NVIDIA Studio Creative Weekend’de gerçekleştirilen canlı yayında, yarışmaya katılan eserler, alanında yetkin jüri üyeleri tarafından değerlendirildi. Yarışma jüri üyeleri, dijital sanat eserleri ile çağdaş sanat küratörleri ve uluslararası küratörlerle yakından ilişkilidir. Murat Yıldırım (Muartif), Yaratıcı bir görüntü yönetmeni olarak kurgu, reklam, sinema ve dergi gibi birçok alanda başarılar elde etti. Koray Berand 2000’li yılların başından itibaren profesyonel olarak teknoloji odaklı içerikler üretmekte, kendi YouTube kanalında sektör analizleri, ürün incelemeleri, teknolojik gelişmeler ve bu gelişmelerin toplumsal bağlamıyla içerikler üretmektedir. Mesut Seviç Oldu.

Türkiye’de ve dünyada sanata yeni değerler katan NVIDIA Studio Platformu, sanatçılara, yaratıcılara ve 3D geliştiricilere yaratıcı uygulamalarla çalışırken en iyi performansı ve güvenilirliği sağlıyor. 3D, render, video düzenleme, hareketli grafik, fotoğrafçılık, grafik tasarım, mimari görselleştirme, yayıncılık gibi kreatif alanlarda kullanıcılara yüksek performans sağlar. NVIDIA’nın sektör lideri stüdyo sürücüleri ve GPU’ları ile yaratıcı uygulamalar, ilham verici bir performans ve yetenek düzeyiyle gelişir ve hızlanır.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın