medyauzmani.com

Netflix, yayınlanmamış bir Squid sahnesi paylaştı!


Geçen yılın Eylül ayında piyasaya sürülen Squid oyunu, dünya çapında çok sayıda izlenen büyük bir hit oldu. Yarışmacıların büyük ödül için yarıştığı dizi ikinci sezonuyla izleyenleri büyülemeye devam ediyor. Netflix, bugün Squid Game’in ilk sezonundan yayınlanmamış görüntüleri yayınladı. Detaylar burada…

Netflix, yayınlanmamış bir Squid sahnesi paylaştı!

Netflix’te yayına girdiği günden bu yana dizinin hayranlarının ilgi odağı olan Squid, ikinci sezonuyla hayranlarını heyecanlandırıyor. Dizinin yönetmeni Hwang Dong Hyuk, ilk sezonda yayınlanmayan bir fotoğraf paylaşırken ikinci sezonun yakında izleyicilerle buluşacağını söyledi.

Netflix Türkiye’nin Twitter hesabından paylaşılan videoda Squid Game Direktörü Hwang Dong-hyuk, yakında Netflix’te yayınlanacak olan 2. sezonda izleyicileri yepyeni bir hikayenin beklediğini belirtti.

Kalamar Oyunu En İyi Drama Dizisi dalında aday gösterildi.

Netflix’in geçtiğimiz yılın en başarılı yapımı olan Squid Game, Emmy Ödülleri’nde kendine yer buluyor. En iyi drama dizisi Dizinin baş aktörü Lee Jung-Jae aday gösterildi. Bir drama dizisinde olağanüstü liderlik Ödülü kazandı.

Bu başarılar yapımlar için yaygın olsa da, Emmy Ödülleri’nde ana dili değil İngilizce olan bir drama için büyük bir başarıydı. Öyle ki, Lee Jung-Jae bu ödülü kazanan ilk Asyalı aktör olarak tarihe geçti. Öte yandan Squid oyun listesinde ise ödül bir HBO yapımı. Halefiyet alıyor. Ayrıca dizi geçtiğimiz aylarda da yer aldı. Gotham Ödülleri E Altın Küreler Aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok ödül aldı:

Netflix Duyurusu: Kalamar Gerçekleşiyor!

Dünyanın her tarafından 456 filtre Yarışma Ödülü 4,56 milyon dolar adına duyurulur. Kaybedenler ise dizide olduğu gibi ölmek yerine evlerine eli boş dönecekler. netflix, 2023’te Çekimlerine başlayacak olan program için başvurular alınmaya başlandı.

Netflix silinen bir Squid sahnesi yayınladı!

katılımcılar 21 yaşından küçük değil İngilizce olmaları gerektiği belirtilirken, İngilizce bilmeleri de şart. Ayrıca, 2023’ün ilk çeyreğinde katılımcılardan programı çekebilmeleri için en az 4 hafta ara verilmesi gerekmektedir. Katılımcı sayısı 456 kişi Ayrıca dizedeki sayıyı gösterir.

Peki, Squid Game’in Netflix yapımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın