medyauzmani.com

Netflix Türkiye Fiyatları ve Paketleri – 2023

Türkiye Netflix fiyatları sık sık değişmeye başladı. Ne yazık ki, fiyatlar genellikle yukarı doğru değişiyor. Geçen gün bu yönde bir kötü haber daha aldık. Platform fiyatları değişti ve yeni zamlar açıklandı.

Bu yazımızda değişken fiyatlandırmayı değerlendireceğiz. Aylık paketlerde sunulan özelliklerden, eski ve yeni fiyatlandırmalardan bahsedeceğiz. Önce paket seçeneklerine bir göz atalım.

Netflix Türkiye paketleri nelerdir?

Netflix birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de 3 farklı paket sunuyor. Temel, standart ve özel paketleri görüyoruz. Paketlere göre şartlar değiştiği gibi yayın kalitesinde de değişimler olmaktadır. Paketlere ait bu teknik bilgileri tablo olarak aşağıya ekliyorum.

Paket özellikleri şimdilik aşağıdaki gibidir. Paketin özelliklerine baktığımıza göre sıra Netflix Türkiye fiyat tablolarını paylaşmaya geldi. Bu kez ralli öncesi ve ralli öncesi fiyatları paylaşacağız.

Özellikler Özel Paket Standart Paket Paket Çözünürlük Kalite: 4K + HDR1080p720p Video Kalitesi: En İyi Kalite En İyi Kalite İyi Kalite Telefon, Tablet, PC, TV için İzleme: Evet Evet Evet Evet Aynı anda kaç cihaz?: 4 cihaza kadar 2 cihaz

Netflix Türkiye fiyatları nasıl?

İlk olarak, son ralliden önce geçerli olan fiyatları eklemek istiyorum. Fiyat artışını en sona bırakalım.

Zam öncesi fiyatlar

Paket Fiyatları Özel Paket: 93,99 TL Standart Paket: 69,99 TL Temel Paket: 45,99 TL

Zam sonrası fiyatlar

Paket fiyatları Özel paket: 130,99 TL Standart paket: 97,99 TL Temel paket: 63,99 TL

Netflix Türkiye fiyatları şu şekildedir. Açıkçası ben ciddi bir artış olduğuna inananlardanım. Çünkü son zamanlarda bir yükseliş daha oldu. Bu artış son olur mu bilmiyorum.

Ne yazık ki, bunun son olacağını düşünmüyorum. İnşallah yazıyı bu yönde güncellemek zorunda kalmayız ama yeni bir artış olursa içeriğimizi tekrar güncelleyeceğiz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın