medyauzmani.com

MSI 3 yeni laptop modelini tanıttı!

CES202Üç fuar ile firmalar son teknoloji ürünlerini sergilemeye devam ediyor. Birçok farklı ürünün yanı sıra MSI’ın üç yeni ürünü daha var. Gizli Stüdyo Dizüstü bilgisayar modelini CES 2023 etkinliğine taşıyan Profesyonel kullanıcılar ve oyun tutkunlarına yönelik tasarlanan yeni bilgisayar, sunduğu yeni nesil cihazlarla dikkat çekiyor.

MSI yeni laptopları ile göz dolduruyor

Gizli 17 Stüdyo A13V, Gizli 16 Stüdyo A13V E Gizlilik 14 Stüdyo A13 olarak adlandırılan üç yeni dizüstü bilgisayar modeli, sundukları özelliklerle oldukça iddialı. MSI, yeni bilgisayarları tanıtırken 14 inçlik modelin avantajını vurguladı ve En güçlü bilgisayar İddia etti.

MSI Gizli Stüdyo PC

Diğer 14 inçlik modellerden yüzde 33 daha güçlü olduğu iddia ediliyor. MSI Gizlilik 14 StüdyoAyrıca CES 2023 İnovasyon Ödülü’nü aldı. 240 Hz Yenileme Hızı, IPS Panel, 16:10 en boy oranı ile 14 inç Dizüstü Bilgisayar QHD+ ekran mal sahibi.

Intel Core i7-13700H İşlemci MSI Stealth 14 Studio ile birlikte gelir, Nvidia RTX4070 E Nvidia RTX4060 İki farklı ekran kartı seçeneği vardır. Model, PCIe Gen 4.0 SSD ve 64 GB DDR5 RAM ile donatılmıştır. gök gürültüsü 4 İletişim de mevcuttur. Bu güçlü özellikleri ince bir gövdede birleştirerek bilgisayarın ısınma sorununu çözmek için Buhar Odası Soğutucu kullanılmaktadır.

MSI gizli 16 stüdyoUHD+ (3840 x 2160) f geçiş yaptığımızda Yenileme hızı 120 Hz 16 inçlik bir ekranla karşı karşıyayız. Intel Core i9-13900H İşlemciyi barındıran bilgisayarın ekran kartı 8 GB’dir. Nvidia RTX4070. MSI, 17 inçlik versiyonun ayrıntılarını henüz paylaşmadı. Ancak bu bilgisayarın üstün donanım özellikleri ile oyun tutkunlarına hitap etmesi muhtemel görünüyor.

MSI Gizli Stüdyo 14 PC

Son olarak, özellikle dizüstü bilgisayarlarda performans gerektiren görevler gerçekleştirilirken pile çok fazla yük düştüğünü hepimiz biliyoruz. Bu sorunu azaltmak istiyorum MSIMUX anahtarını ana karta koyarak yeni bilgisayarlar grafik moduna yer verir. Böylece gerektiğinde pil ömrünü uzatmak mümkün oluyor.

Ancak MSI, yeni dizüstü bilgisayarların fiyatlarını henüz açıklamadı. Gizli 14 StüdyoSınıfında çok güzel bir model olabileceğini düşünüyoruz. Peki MSI’ın yeni laptop modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın