medyauzmani.com

Motorola Maui teknik özellikleri ve görselleri ortaya çıktı!


Son dönemde akıllı telefon dünyasında belirleyici adımlar atan Motorola, başarısını sürdürmek için çalışmalarını sürdürüyor. Şirket yarın Moto E3 adında yeni bir akıllı telefon piyasaya sürecek. Ancak Motorola, yıl sonundan önce kullanıcılarına bir akıllı telefon daha tanıtmak istiyor.

Motorola Maui, MediaTek’ten Helio G37 işlemci ile geliyor

Önemli kaynaklar Motorola’nın Maui kod adlı bir akıllı telefon üzerinde çalıştığını gösteriyor. İsminin henüz netleşmediğini belirtmekte fayda var. Akıllı telefon haberleriyle tanınan 91mobile Motorola, Maui kod adıyla giden modelin özelliklerini ve görsellerini ortaya çıkardı.

Motorola Maui

Motorola’nın 3GB RAM ile gelmesi beklenen yeni modelinin işlemci koltuğunda MediaTek’in Helio G37’si yer alıyor. Cihaz, ön panelinde 1600 x 720 piksel çözünürlüğe ve 20:9 en boy oranına sahip HD+ ekrana sahip olacak. Ekranın üzerinde 5 megapiksellik bir selfie kamerası yer alacak.

Cihazın arka tarafında üçlü kamera kurulumu yer alıyor. Motorola Maui akıllı telefon f/2.2 diyafram açıklığına sahip 16MP ana kameraya ve iki adet 2MP sensöre sahip. Cihazın teknik özellikleri ile ilgili tüm bilgiler bu kadar iken, fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Motorola Maui

Yeni Motorola modelinin arka yüzünde yer alan logo aynı zamanda parmak izi tarayıcı görevi de görüyor. Öte yandan, akıllı telefonun sağ tarafında güç düğmesi ve ses düğmesi bulunurken, sol tarafında SIM kart yuvası bulunuyor. Cihazın küresel pazara ulaşacağına dair söylentiler var.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın