https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Microsoft Edge için şifreli cüzdan desteği mevcuttur

Microsoft Edge için şifreli cüzdan desteği mevcuttur

Kripto para birimleri daha fazla kullanıcı tarafından benimsendikçe tarayıcılar da uyum sağlamaya çalışıyor. Microsoft, Kenar yerleşik tarayıcı kripto cüzdanı eklenmesi için çalışmalar başlamıştır. Bu özellik şu anda yeni bir cüzdan oluşturan veya mevcut bir cüzdanı Edge’e bağlayabilen bir grup kullanıcı tarafından test ediliyor.

Microsoft Edge, bir kripto cüzdanı için yerleşik destek kazanıyor

Microsoft, Edge Wallet (M-Wallet) özelliği ile kullanıcıları güvenli olmayan adres veya uygulamalardan korumayı hedefliyor. Yeni kripto para birimi desteği, entegre güvenlik özellikleriyle çok daha basit bir deneyime izin verecek.

Edge Canary ile test programınıza kaydolan kullanıcılar kenar://cüzdan/kripto Adresinden ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların kripto para birimleri dönüştürmesine, göndermesine ve satın almasına ve farklı para birimlerini takip etmesine olanak tanır.

Edge dijital cüzdanının ilk sürümü, Coinbase E AyPay Borsayı destekler. Ancak ilginç bir şekilde, en popüler kripto para borsası Binance’in entegrasyonu henüz duyurulmadı. Gelecekte daha fazla borsa eklenmesi bekleniyor.

Ancak, Edge’in yerleşik cüzdanını kullanmanın isteğe bağlı olduğunu belirtmek gerekir. Başka bir deyişle, kullanıcılar eklentiler veya uygulamalar aracılığıyla farklı cüzdanlar da seçebilir.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Microsoft Edge, yerleşik şifreleme desteği sunan ilk web tarayıcısı değil. Başka bir Chromium tabanlı tarayıcı Cesur TarayıcıKullanıcılar için bir ödül sistemi de dahil olmak üzere kapsamlı kripto para birimi desteğine sahiptir. Dahası opera Diyelim ki yerleşik bir dijital cüzdanı var.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın