medyauzmani.com

Microsoft 365 için uygun fiyatlı abonelik seçeneği!

Microsoft 365, şirketin ofis araçları ve hizmetleri sunduğu bir abonelik platformudur. Bir başka uygun fiyatlı seçenek, kullanıcılara birden çok abonelik seçeneği sunan Microfost 365’tir. Peki ayda 1,99 dolardan satışa çıkacak bu yeni paket kullanıcılara neler sunuyor?

Yeni Microsoft 365 Basic ile tanışın!

Microsoft 365 Temel, orijinal olarak Microsoft 365’in 6,99 ABD Doları fiyatına sahip Standart sürümüne karşı bazı özelliklerin indirimli bir sürümü olarak tasarlanmıştır. OneDrive üzerinden 100 GB bulut depolama sunan yeni temel sürüm ile kullanıcılar Outlook’u reklamsız kullanabilecek.

Microsoft Temel 365

30 Ocak 2023’te kullanıcıların kullanımına sunulan Microsoft 365 Basic, mobil cihazlar ve web için gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip olacak. Örneğin, Outlook posta kutusuna veri şifreleme ve şüpheli bağlantı kontrolü gibi yeni özellikler eklenecek.

Microsoft, kullanıcılara 1,99 ABD doları karşılığında 365 Basic’e yükseltme yapmaları için mevcut bir 100 GB OneDrive aboneliği sunuyor. Ek olarak, yeni Temel seçeneğiyle OneDrive, kişisel güvenli bağlantı, parola korumalı bağlantı, kötü amaçlı yazılım algılama ve dosya kurtarma gibi gelişmiş güvenlik özellikleri de ekler.

Microsoft 365 Basic ile Basic sürümü arasındaki temel fark, yeni abonelik sisteminin Word, Excel ve PowerPoint masaüstü uygulamalarına erişimi desteklememesidir.

Microsoft Başkan Yardımcısı Liat Ben-Zur, son 10 yılda birçok radikal değişikliğin yapıldığını ancak değişen maliyetlere ve yükselen enflasyona rağmen Microsoft’un abonelik ücretinin artmadığını belirtiyor. Aynı şekilde Ben-Zur da yakın gelecekte fiyatların yükselmeyeceğini ve gelecek için aynı garantiyi veremeyeceğini belirtiyor.

Peki yeni Microsoft 365 Basic’i nasıl buldunuz? Sizce yeni abonelik seçeneği uygun fiyatıyla daha ön plana çıkacak mı? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın