medyauzmani.com

Meizu 21 modelinin fiyatı ortaya çıktı!

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden Meizu, yakın zamanda yeni Meizu 21 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Şu anda ön sipariş sürecinde olan akıllı telefonlar arasından standart modelin fiyatı kısa süre önce ortaya çıktı. İşte Meizu 21 fiyatı ve bilinen özellikleri…

Meizu 21 fiyatı ne kadar olacak?

Meizu 21 modelinin ortaya çıkan fiyatına geçmeden önce teknik özelliklere bakalım. Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre akıllı telefon, Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisinden güç alacak.

Meizu 21 fiyatı ne kadar olacak?

6.55 inç boyutunda, FHD+ çözünürlüğe sahip, 120 Hz yenileme hızı ile desteklenen AMOLED ekrana yer vermesi beklenen akıllı telefonun OIS teknolojisi ile desteklenen 50 Megapiksel ana kameraya sahip olacağı öne sürülüyor.

80 W hızında şarj ile beslenen 4.800 mAh kapasitesinde bir bataryadan güç çeken modelin 1,74 mm kalınlıkta olacağı daha önce doğrulandı. Akıllı telefonda ana kameraya ek olarak ultra geniş açılı kamera ve telefoto lens de yer alacağını belirtmek gerekiyor.

Meizu 21 modelinin beklenen özellikleri şu şekilde sıralandı;

Özellik Değer
İşlemci Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3
Ekran 6.55 inç FHD+ AMOLED, 120 Hz yenileme hızı
Kameralar: 50 Megapiksel ana kamera; OIS destekli
Ultra geniş açılı kamera
Telefoto lens
Batarya Kapasitesi 4.800 mAh, 80 W hızlı şarj desteği
Kalınlık 1,74 mm

Akıllı telefon sektörünün güvenilir tipsterları arasında yer alan Digital Chat Station (DCS), Meizu 21 modelinin fiyatının yaklaşık 4 bin yuan olacağını öne sürdü. Bu, döviz cinsinden 555 dolara denk geliyor. Bu fiyat, cihazı Xiaomi 14 ve Vivo X100 serisi gibi akıllı telefonlar ile rakip konuma getiriyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı telefondan beklentileriniz neler ve fiyatını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın