https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » MediaTrend Kasım sürümü yayınlandı! indirdiniz mi?

MediaTrend Kasım sürümü yayınlandı! indirdiniz mi?


MediaTrend ailesi olarak, tüm dünyanın heyecanla izleyeceği Dünya Kupası için Ekin Edition’ımızı ayırttık. Birçok kişinin ekranda göreceği bu turnuva hakkında bilmeniz gerekenleri size anlatan içerikler oluşturduk. Üstelik sizin için teknolojiyle dolu yepyeni bir versiyon hazırladık!

Mediatrend Kasım sayısına Turkcell Dergilik Uygulaması ve Mediatrend web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Kasım ayı yaklaşırken havalar soğuyor ve bizleri erken evlat edinenleri getirecek olan kış aylarına resmen giriyoruz. Ayın en önemli olayı şüphesiz iki milyardan fazla insanın nefesini tutarak ekrana bakmasını sağlayacak olan Dünya Kupası. Mediatrend ailesi olarak bu temayı futbola adadık. Kasım 2022 içeriğimize hızlıca göz atalım.

Bu ayki temamıza uygun olarak, futbolu ana odak noktamız haline getirdik ve spor dünyasında kullanılan teknolojileri sizler için inceledik. Öte yandan bilmeyenler ve merak edenler için dört yılda bir düzenlenen Dünya Kupası’nın kapsamlı tarihini de araştırdık.

Yeni ürünlerini her zaman etkinliklerle sunan ve gündemi değiştirmeyi seven Apple, bu kez tabletlerinde şaşırttı. Şirket, internet sitesine sessizce yeni iPad modellerini yükleyerek herkesi şaşırttı. Biz de bu ürünlerin özelliklerini sizlere anlattık ve her detayını detaylı bir şekilde anlattık. Facebook’un yeni sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Quest Pro’ya da dergimizde yer verdik.

Elbette bu ay teknoloji meraklıları için önerilerimizi de ihmal etmedik ve yeni bir TV ve ses sistemi almak isteyenler için en iyi seçeneklerin listelerini yaptık.

Biraz eğlenelim, olur mu? Oyun Köşemizin bu ay iki konuğu var. Konumuza göre bu yıl sona erecek olan efsane FIFA serisi ve şimdiden Yılın Oyunu olarak kabul edilen God of War’ın nasıl doğduğunu sizler için inceledik ve değerlendirdik.

Ayrıca televizyon karşısında yiyebileceğiniz en iyi atıştırmalıklar; Drone fotoğrafçılığından macOS Ventura’ya kadar birçok konuyu kaleme aldığımız, her açıdan görmek isteyen lens tutkunlarına hitap edecek Mediatrend’in Kasım sayısı sizleri bekliyor! Hazırsanız başlayalım…

Mediatrend Kasım sayısına Turkcell Dergilik Uygulaması ve Mediatrend web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın