medyauzmani.com

Madame Web’e yerleştirilen görüntü akıllara durgunluk veriyor! Yeni örümcek adam mı geliyor?


SonyYeni filmi Örümcek Adam dünyasında geçiyor madam ağ Örümcek Adam hayranlarını sevindiren bu habere ek olarak, filmin setinden bir görüntü bugün hayranları heyecanlandırdı. Ayrıntılar burada!

Madame Webb’in koleksiyon fotoğrafı yeni Örümcek Adam’ı öne çıkarıyor

Sony’nin yeni filmi Madame Web, Morbius, Venom Phaenum: Katliam olsun Serinin kahramanlarından biri olarak Spider-Man karakterine odaklanacak. Dakota Johnson, Sidney Sweeney, Emma Roberts E Adam Scott Şu sıralar Boston’da çekimleri devam eden filmin yeni bir fotoğrafı gibi isimler bugün gün yüzüne çıktı.

Madame Web'e yerleştirilen görüntü akıllara durgunluk veriyor!  Yeni Örümcek Adam mı geliyor?

Just Jared’in paylaştığı fotoğrafa baktığımızda sette bir an görmek mümkün. Bunların yanı sıra Dakota Johnson’ın canlandırdığı Madame Webb’in yanındaki kostümlü oyuncu akıllarda soru işareti yarattı. resimler kırmızı örgü desenleri Özel bir kostüm giyen aktris Tahir RahimGörürüz.

Tahir Rahim’in tarafı Celeste O’Connor Kişilik ve dublör Madam Webb. Birkaç gün önce, Madame Web filminde Peter Parker Ben Amca E Mary’nin annesi Filmde oynayacağı söylendi. Ancak Peter Parker’ın filmde görünüp görünmeyeceğine dair bir bilgi yok.

Madame Web’den gelen yeni görüntüler, Örümcek Adam evrenindeki gizemli Örümcek Adam’ın kimliği konusunda insanların kafasını karıştırdı. Şimdilik genel görünüm Peter Parker klonu o Ken Parker Budur. Ancak, birçok moda hayranı, kıyafeti Ken Parker ile eşleştirmekte zorluk çekti. Ayrıca Madam Webb’deki Örümcek Adam karakteri Ezekiel Sims olduğuna dair iddialar da var

Madame Web'e yerleştirilen görüntü akıllara durgunluk veriyor!  Yeni Örümcek Adam mı geliyor?

Peki, bu konu hakkında ne düşünüyorsun? Sizce yeni Örümcek Adam geliyor mu? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın