https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Macdodo sizi sergiye davet ediyor! 15 indirim

Macdodo sizi sergiye davet ediyor! 15 indirim


2013 yılından bu yana sektörde hızlı yükseliş. mcdoduGünlük pratik kullanım ihtiyaçlarına göre ürettiği şarj kabloları, power banklar ve kablosuz şarj cihazları ile kısa sürede sektörün lider markası haline gelmiştir.

ürünlerinde kullanılır Malzeme kalitesi, tasarım özgünlüğü ve ürünlerin işlevselliği. Mcdodo büyük önem veriyor ve Türkiye’de hızlı büyümesini sürdürüyor.

Fuar süresince Mcdodo ürünlerinde %15 indirim

LED ışıklı hızlı şarj kabloları, GaN hızlı şarj cihazları, Bluetooth kulaklıklar, USB-C hub’ları (çoklayıcılar), MagSafe şarj standı ve MagSafe powerbank şarj cihazı gibi çeşitli kategorilerde yaklaşık 750 ürünü, birinci sınıf tasarım ve malzeme kalitesiyle sunuyor. fiyat/performans dengesi de cabası. Mcdodo, Türkiye pazarındaki iddiasını bir üst seviyeye taşıyor ve franchising vermeye başlıyor.

Marka bu kez de farklı teknoloji platformlarında hayranlarıyla buluşuyor. İstanbul Yenikapı Avrasya Galeri ve Sanat Merkezi’nde 750’ye yakın yenilikçi ürün, distribütörüm olur musunuz? Standında ziyaretçiler ve franchise adaylarıyla buluşacak.

Mcdodo, ziyaretçilerine dünyanın en hızlı şarj adaptörleri, MagSafe şarj kioskları ve powerbank’ları, daha hızlı şarj kabloları ve son teknoloji Bluetooth kulaklıkları gibi birçok ürünü sunacak.satıcım olurmusun Fuar ziyaretçilerine çok özel bir sürpriz sunacak.

27-30 Ekim tarihleri ​​arasında Mcdodo standına gelen herkese, Mcdodo ürünleri yüzde 15 indirimle satılacak.

iPhone 14 aksesuarları ilk kez satışa sunuldu!

iPhone 14 serisi için özel olarak tasarlanmış aksesuarlarla, yüzleri güldürecek mcdodo; MagSafe Kablosuz Şarj Cihazı, 3’ü 1 Arada Kablosuz Şarj Standı, GaN Yüksek Hızlı Şarj Adaptörleri ve Akıllı Araç Kitleri ile; iPhone 14 serisi, kullanıcılarına iyi bir şarj deneyimi vadediyor.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın