medyauzmani.com

M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro modellerinde belirleyici bir gelişme!


elmaVe 7 Eylüliçinde organizasyongelecekEtkinlikte Yeni iPhoneVe elma izle E AirPod’lar Modellerini kullanıcılara tanıtın. Şirket, önümüzdeki haftalarda bir etkinlik daha düzenleyecek ve geçen ay lansmanda sergileyemediği yeni ürünlerini sergileyecek. Bu kapsamda gösterilecek cihazlar yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor.

M2 Pro ve M2 Max MacBook Pro Ekim’de Tanıtılabilir

Bilindiği üzere Future Time in Turkey olarak bilinen Far Out etkinliğinde iPhone 14, Apple Watch 8, SE 2, Ultra ve AirPods Pro 2022 modelleri tanıtıldı. Aslında, son raporlar şirketin M2 Pro ve M2 Max yongaları tarafından desteklenmektedir. MacBook ProO da piyasaya süreceğini söylüyordu. Ancak bu beklenmiyordu ve yeni Mac modelleri ortaya çıkmadı.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

DigiTimes Asya Apple tarafından paylaşılan yeni bir rapora göre Apple tedarikçileri, yeni MacBook Pro modelleri üzerinde çalışmalarına hız verdi. Aynı zamanda raporda, şirketin Ekim ayında bir başka etkinlik daha düzenleyeceği ve cihazları tanıtacağı belirtildi.

M1 Pro ve M1 Max yongaları, Haziran ayında düzenlenen WWDC 2022 etkinliğinde sergilendi. Ne olursa olsun, Bloomberg Editörü Mark Gurman’a göre MacBook Pro modellerinin önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. 14 inç ve 16 inç boyutta olacaktır.

Apple, M2 Pro ve Max yonga setleri için TSMC ile birlikte çalışıyor. Bir süre önce 3nm mimarisi üzerine kurulacağından bahsedilse de 5nm mimarisi daha ön plana çıkıyor. böylece, MacBook Pro 14 inç ve 16 inçSerinin en güçlü modeli olacak.

Geçen yıl açıklanan MacBook’ların tasarımındaki değişiklikler göz önüne alındığında, yeni nesil dizüstü bilgisayarlarda herhangi bir değişiklik beklenmiyor. 2021 MacBook Pro, MagSafe ve bir HDMI bağlantı noktası ekledi, 1080p kamera kullandı ve daha ince çerçevelere taşındı.

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın