medyauzmani.com

Komşuyla paylaşılan interneti kullanmak suç mu?


internet Artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Artık akıllı telefonlar, bilgisayarlar, televizyonlar, tabletler ve daha birçok elektronik cihaz internetin avantajlarından yararlanabilir. internet Giriş ücreti Özellikle son zamlarla çok yüksek bir seviyeye ulaştı.

İnterneti komşuyla paylaşmanın riskleri nelerdir?

Çoğu insan bu duruma çözüm olarak komşularıyla konuşur. genel internet kullanımına yöneliktir. Böylece faturayı ikiye bölen kullanıcılar, Daha az ödeyebilirler. İnterneti komşunuzla ortak kullanmaya ne dersiniz? suç mu

İnternetin ortak kullanımı, İnternet hizmeti için ödenen ücret Birçok riski de beraberinde getiriyor. Servis sağlayıcı ile yapılan sözleşmeye uygun olarak İnternet’in ortak kullanımı. suç teşkil eder. Sözleşmede belirtildiği üzere internet hizmeti, Tek kullanımlık bu amaçla sağlanmıştır.

Yeniden dağıtım sağladığı için bir İnternet hizmetini komşusuyla paylaşan kullanıcı. kazanılan gelir kabul edildi. Yani bu kişi iş hayatında Bulunduğu kabul edilir. Bu, İnternet sağlayıcınızla yaptığınız sözleşmeye karşılık gelir. o bir suçlu.

Bu sözleşme suçunu bir kenara bıraksak bile genel internet Kullanımı birçok risk taşır. ortak kullanım güvenlik riskleri E Yasal riskler Bu konuda daha fazla önem arz etmektedir.

Olası çevrimiçi paylaşılan. bir suç işlemek Eğer öyleyse, siz de suçlu olabilirsiniz. aynı zamanda genel internet Kullanırken komşunuz kötü niyetliyse bilgisayarınızdaki veya telefonunuzdaki dosyalara kolayca erişebilir.

İnterneti paylaştığınız kişiAğ izleme yazılımı ve sniffer uygulamaları kullanarak internette ziyaret ettiğiniz her web sitesinden haberdar olabilirsiniz. var verileri görüntüleyebilirbankacılık işlemlerinizi kaydedebilir ve Hesaplarınız boşaltılabilir. beşinci posta Sosyal ağ şifreleriniz da devralabilir.

Bütün bunları komşu ile göz önünde bulundurarak internet paylaşımı Bunu yapmanın bir anlamı yok çünkü bu bir suç ve büyük riskler içeriyor. sen de aynı şekilde İnterneti komşuyla paylaşın Ne dersin? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın