medyauzmani.com

JBL’den LED ekranlı kablosuz kulaklık!

Kablosuz kulaklık teknolojisi her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Şirketler birbirlerinin önüne geçmek için kulaklıklarında farklı teknolojiler kullanmaya başlıyor. Bu markalardan biri de JBL idi. JBL, yeni kablosuz hoparlör modellerini CES 2023’te sergiliyor.

Akıllı şarj kutusuna sahip dünyanın ilk kablosuz kulaklığı

JBL, tasarımıyla dikkat çeken Tour Pro 2’yi geçtiğimiz yıl ağustos ayında tanıtmıştı. Şarj kutusundaki 1.45 inçlik LED ekranıyla dikkat çeken kablosuz kulaklık, şimdi de CES 2023 etkinliğinde kendisini gösteriyor.

JBL Tour Pro 2 Kablosuz Kulaklık

Akıllı şarj kutulu ilk TWS kulaklık olarak lanse edilen JBL Tour Pro 2, markanın yeni amiral gemisi modeli. Şarj kutusu üzerinden telefona gelen tüm bildirimleri kendi LED ekranı ile görüntüleyebilen hoparlör, daha birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor.

10 mm dinamik sürücülerle donatılan yeni kablosuz kulaklıklar, yüksek kaliteli ses sunabilir. Ayrıca aktif gürültü engelleme özelliğine sahip Tour Pro 2, JBL Headphones uygulaması üzerinden kişisel ses ayarlarına da imkan veriyor.

10 saatlik pil ömrü sunan yeni JBL Tour Pro 2, şarj kutusuyla birlikte bu süreye 30 saat daha ekliyor. Aktif gürültü engelleme etkinken pil ömrü 8 + 24 saattir. JBL’nin yeni amiral gemisi TWS kulaklığını 15 dakikalık şarjla 4 saat kullanmak da mümkün.

JBL Tour Pro 2 Kablosuz Kulaklık

Bluetooth 5.3 özellikli kulaklıkların her birinde konuşmanız için VoiceAware özellikli üç farklı mikrofon sunulur. 250 $ fiyatla JBL Tour Pro 2, bu baharda satışa çıkacak.

Özellikleri ve şarj kutusundaki LED ekranı ile JBL Tour Pro 2’nin kablosuz kulaklık pazarını nasıl etkileyeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Peki akıllı şarj kutulu JBL hoparlör hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın