medyauzmani.com

İşletmelerin küresel finans ortağı Rimuut, yolculuğuna Ruul adı altında devam edecek!


2017 yılından bu yana “freelance” çalışan ve onları işe alan kuruluşlara faturalandırma, işe alım sözleşmeleri ve ödeme özellikleri ile modern, freelance bir iş düzeni için hizmet veren Rimuut, vizyon, tasarım ve ürün değişiklikleri ile yoluna Ruul olarak devam edecek. İsim değişikliği ile hizmet yelpazesini genişleten şirket, orta ve uzun vadede yeni iş trendlerinin ihtiyaçlarını öngörerek yeni bir yol haritası belirledi. Detaylar burada…

öz yönetim kültürü

Dijitalleşme ile ortaya çıkan ve pandemi ile ivme kazanan uzaktan çalışma modeli, farklı ihtiyaçları da beraberinde getirdi. 2017 yılında Avrupa’da Rimuut adı altında kurulan Ruul, özellikle finansal yönetimde verimli ve güvenilir bir çözüm ortağı arayan serbest çalışanlar ve onlardan dijital hizmet alan kuruluşlar için küresel iş ve finansal çözümler üretmektedir.

Yakın zamanda bir marka dönüşümü geçiren Ruul, çalışanların öz yönetimi anlamına gelen “özerk” çalışmayı temel alan yeni vizyonuyla, küresel bir yasal çerçeve içinde çalışanları ve kuruluşları günümüz iş ekosisteminde birbirine bağlamak için yeni özellikler ve kaynak desteği geliştiriyor. Bugün Ruul, 120’den fazla ülkede 140’tan fazla para biriminde 50.000’den fazla bağımsız çalışana ve 10.000’den fazla kuruluşa hizmet vermektedir.

Daha önce uzaktan çalışma ve faturalandırma çözümlerine odaklanan Ruul, odağını genişleterek modern işletmenin mevcut anlamına ve farklı ihtiyaçlarına cevap veren bir yapıya kavuştu. Yeni şirket adı Ruul, ‘yönet’ anlamına gelen İngilizce ‘rule’ kelimesinden geliyor. Ruul, yeni ürünleri ve vizyonuyla, yetenek ve organizasyonları iş dünyasında lokasyondan bağımsız ve “kendi kendini yöneten” bir çalışma kültürüne adapte etmek için çözümler üreterek, pandemi ile yeni iş gücü ve iş fırsatlarına yer açıyor.

ILO’nun 2022 yılı verilerine göre dünyada 1,1 milyara yaklaşan serbest meslek sahipleri, küresel işgücünün yüzde 35’ini oluşturuyor. Hızla büyüyen bu alandaki liderliği ve tecrübesi ile Ruul, çalışanları ve organizasyonları alternatif çalışma biçimlerine uyarlayacak araçlar, kaynaklar ve çözümler üreterek modern iş dünyasının taleplerini karşılamaktadır.

İş döngüsünün tüm aşamaları için tek platform

Ruul’un kurucu ortağı Mert Bulut, zamanın kendi lehlerine olduğunu söyleyerek ürün gamlarını genişlettiklerini söyledi. İşe alımdan faturalamaya, uluslararası işe alım ve bordrodan vergi danışmanlığı ve bankacılık hizmetlerine kadar pek çok çözümü tek bir platformda sunmaya hazırlandıklarını kaydeden Bulut, iş döngüsünün gerektirdiği tüm aşamaların uygulanabileceği sağlam ve çok yönlü bir mimariye kavuştuklarını kaydetti. çalışanlar ve kurumlar tarafından kolayca yönetilebilir.

Modern iş sistemi için küresel iş çözümleri

Amerika’da başlayan büyük istifa dalgasıyla birlikte, dünya çapında milyonlarca çalışan daha iyi koşullar talep ederek işlerini bıraktı. Günümüz çalışanlarının özel yaşamları ile dengeli ve kendilerine arzu ettikleri faydaları sunan bir çalışma yaşamı talep ettiklerini belirten Ruul temsilcileri, modern çalışmanın, iş dünyasının kendine özgü koşullarını karşılayabilecek bir çalışma sistemi oluşturma ilkesine dayandığını vurguladı. onlara uygun. Özellikle birey.

Tüm dünyada dört günlük çalışma ve telekomünikasyon için yasal düzenlemelerin tamamen hayata geçirildiğini, standart çalışma programlarının ve alışkanlıklarının ortadan kaldırıldığını görüyoruz.

Ruul, asıl görevinin çalışanların kendi iş kurallarını belirleyebilecekleri bir sistem sağlamak olduğunu belirtiyor. Güçlü organizasyonların ancak özgür, mutlu, huzurlu ve memnun çalışanlarla sağlanabileceğini belirten Ruul’un temsilcileri, organizasyonların günümüz gerçeği olan “bağımsızlık” (kendi kurallarını belirleyen) kültürüne uyum sağlaması gerektiğini savunuyorlar.

Ruul, bu uyumu sağlamak için küresel ve çağdaş iş çözümleri geliştirerek, kuruluşların ve bireylerin mümkün olan en sağlıklı şekilde uyum sağlaması ve sürdürülebilir iş ilişkileri geliştirmesi için çaba göstermektedir.

Değişen iş dinamiklerine uyum sağlamak için yeni çözümler ve kaynaklar

Dünya çapında iş yapma hayalini gerçeğe dönüştürmeyi hedeflediklerini belirten Ruul’un kurucu ortaklarından Essin Bulut, faaliyet göstermenin bürokratik ve psikolojik zorluklarını gidermeye önem verdiklerini vurguladı. Her yeteneğin özel hayatıyla dengelenmiş ve kendi ihtiyaçlarının rehberliğinde bir iş hayatına sahip olabileceğine inandıklarını söyleyen Esin Bulut, “Kurumların kurumsallaşmasında yol gösterici olacak önemli bir bilgi kaynağı olma yolunda ilerliyoruz. özgürce çalışmaya odaklanan bir kültür. Yol gösterici ilkeler, araştırma ve analiz yoluyla Ruul’un iş dinamiklerini dönüştürmedeki liderlik konumunu teşvik eden yeni çalışmalar da Ruul’un gündeminde.”

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın