medyauzmani.com

İsimsiz hesaplar açığa çıkacak! – Teknolojihaberleri.org.tr


sosyal ağ Birçok insan kendini farklı şekillerde ifade eder. Bazı kullanıcılar bu gönderileri yaparken kendi kimliklerini kullanırken bazıları Gizli kalmayı tercih edin. Bu durum bazı ülkeler ve insanlar için farklı sorunlara yol açabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için, yeni karar sahip olduğunu açıkladı

AI anonim hesaplara karşı kullanılacak

Ulusal İstihbarat Direktörü Ofisi (ODNI)Gelişmiş Zeka Projeleri Etkinliği’nin (IARPA) yapay zeka kullanarak anonim hesapları tespit etmek için bir program üzerinde çalıştığına dikkat çekti. Geliştirilmiş yapay zeka, yazarların içeriklerini tam anlamıyla okumalarına olanak tanır. parmak izi gibi Onu inceleyecek ve sahibini ortaya çıkaracak.

metinleriniz, yazar kimliği ortaya çıkarabilecek dilsel özellikler içerdiğine dikkat çekerek, IARPABu şekilde bilinmeyen insanları bulabileceklerine inanılıyor. yapay zeka teknolojisi Anonimliği paylaşanların kimlikleri kolayca ortaya çıkarılabilir.

İnternette anonim olmak

Bu program başarılı olursa IARPA, HIATUS programının bir parçasıdır. yazar stili Farklı örneklerden tanıyabildiğini ve farklı kalıplarla ilgili metni inceleyebildiğini belirtiyor. HIATUS Program Direktörü Dr. Timothy McKinnon konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“Hedeflerimize ulaşma, istihbarat topluluğuna çok ihtiyaç duyulan yetenekleri sağlama ve hesaplamalı dilbilim ve derin öğrenmedeki en son gelişmeleri kullanarak insan dilinin çeşitliliği hakkındaki anlayışımızı önemli ölçüde genişletme fırsatımız var.”

IARPA Yapay Zeka Programı Yorumlama kriterleri. İyileşeceğini söyledi. ODNI, HIATUS’un çalışmaları nedeniyle hedef olabilecek dış nüfuz faaliyetleriyle mücadele etmek için Kitap koruma ve karşı istihbarat Risklerin belirlenmesi de dahil olmak üzere birden fazla uygulamaya sahip olabileceğini söyledi.

McKinnon’a göre yazılım, metnin bir makine tarafından mı yoksa bir insan tarafından mı yazıldığını belirleyebilir. Ancak gerçek şu ki, bu programın çalışması için bundan daha fazlasına ihtiyacı olacak. sen de aynı şekilde bilinmeyen hesaplar Ne dersin? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın