https://www.sporunuyap7.com/sitemap_index.xml
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » iPhone XR’ı iPhone 14 Pro’ya dönüştürdük!

iPhone XR’ı iPhone 14 Pro’ya dönüştürdük!

Düşme gibi kazalarda genellikle ilk olarak akıllı telefon ekranları zarar görür. Bu olaylardan sonra Teknoway mağazasına giderek cep telefonu tadilatının nasıl yapıldığını ve işlemin nasıl yapıldığını öğrendik. SDN Editörü Furkan Karaca, eski bir iPhone XR’ı iPhone 14 Pro’ya dönüştürüyor.

Telefonun kabul edilmesinden onarım sürecinin tamamlanmasına kadar olan tüm adımları sorduk ve detayları üzerinden geçtik.

iPhone XR’ı iPhone 14 Pro’ya dönüştürdük!

Youtube videosu

SDNTeknolojihaberleri.org.tr

Teknoway’e ulaşmak için tıklayınız

SDN editörlerinden Furkan Karaca, eski bir iPhone XR modelini iPhone 14 Pro kılıfına dönüştürmek için Teknoway’de soluğu aldı. Böylece hem telefon tamiri sürecini görmüş olduk hem de operasyonun maliyeti hakkında bilgi sahibi olduk.

Teknoway cep telefonu tadilatı gibi tamiratlarda dikkat çeken firmalar arasında yer almaktadır. Cihaz kabulünden onarım ve teslimata kadar firmanın tüm aşamalarını yakından takip ettik.

Telefonunuzu markanın Kadıköy’deki 4 katlı mağazasına giderek veya şarj ederek Teknoway’e bağlayabilirsiniz. Süreçle ilgili bilgilere şirketin internet sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Öte yandan mağaza, Teknoway tamir hizmetlerinin yanı sıra teknolojik cihazların da satışını yapıyor. Ürün yelpazesinin de geniş olduğunu belirtmek gerekir. akıllı telefondan kulaklığa; Teknoway Store’da hava temizleyiciden elektrikli scooter’a kadar birçok ürün müşteriyi karşılıyor.

Diğer gönderilerimize göz at

Yorum yapın