medyauzmani.com

iPhone 14 üretim numaraları geri çekildi!


Apple yenisini Eylül ayının başında piyasaya sürüyor iPhone 14 verilen formlar. Şirket, yeni modellerinde herhangi bir tedarik sorunu yaşamamak için partnerlerine önceki yıllara göre daha fazla sipariş verdi. Ancak, şirket iPhone 14 üretim planları Beklendiği gibi değildi.

iPhone 14 üretimi iPhone 14 Pro’ya taşındı

Apple, yeni modellerinde önceki yıllara göre farklı bir yol izledi. iPhone 14 Pro Modeller tasarım ve performans açısından önemli gelişmelere ev sahipliği yaparken, iPhone 14. iPhone 13’ün devamı Olarak anılır. Bu durum telefon satışlarına da yansıdı.

iPhone 14 Pro satışları Başarılı bir şekilde izlerken aynı şeyi iPhone 14 modeli için söylemek çok zor.Apple de buna göre yeni bir yol haritası hazırladı. Amerikalı teknoloji üreticisi, tedarikçilerine danışarak, bu yılın geri kalanı için şunları söyledi: Üretim artış sayılarının iptali adı geçen.

Daha önce de belirtildiği gibi Apple, toplamda iPhone 14 modellerinden biridir. 90 milyon adet üretecek. Buna göre, şirket önceden planlanmış 6 milyon ekstra Telefon üretimi olmayacak. Şirket, siparişler ışığında telefon model üretim numaralarında da değişiklik yapmayı planlıyor.

Amerikalı üretici yüksek talep görüyor iPhone 14 Pro üretim miktarı arttı hedefte. Bu konudaki görüşmelerini sürdüren şirket, bazı tedarikçilerinden iPhone 14 yerine iPhone 14 Pro üretmelerini isteyebilir. Değişken üretim yöntemleri Haberler arasında.

elma, Yeni işlemci ve tasarım iPhone 14 Pro modellerini çok daha üst bir seviyeye taşırken standart iPhone 14s daha az yenilikle ortaya çıktı. Çoğu kullanıcı da iPhone 14 almak yerine iPhone 14 Pro Forma yöneliyor gibi görünüyor.

Görünüşe göre şirket, fiyat farkı nedeniyle Pro modellerinin bu kadar talep göreceğini hesaplayamadı. ne düşünüyorsun elma iPhone 14 Konuda izlediğim üretim planı doğru mu? Görüşlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın