medyauzmani.com

iOS 16’nın Popüler Özellik Sınırı! İstediğin kadar olmayacak


Bir elma iOS 16 Kullanıcılarından büyük ilgi gördü. Bu yeniliklerin en önemlileri Özelleştirilebilir iPhone kilit ekranı Oldu. Bu özellik, kullanıcıların farklı duvar kağıtları ve yazı tipleri ayarlamasına yardımcı olur. Ancak bunun için sınır olacak. Ayrıntılar burada!

Her iPhone için 200 özel kilit ekranı vardır

Teknoloji devi Apple iOS 16’nın tanıtılmasıyla birlikte kullanıcı için ilginç özellikler de geldi. Bu özelliklerden en ünlüsü ve benzersizi özelleştirilebilir iPhone kilit ekranıydı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar birçok kişiselleştirme seçeneği ile istedikleri kilit ekranını oluşturabiliyorlar.

En sevdiğiniz iOS 16 özelliğini sınırlayın

Tüm bunlara rağmen iPhone işletim sisteminin en son sürümü, istediğiniz kadar özel kilit ekranı oluşturmanıza izin vermiyor. iPhone kullanıcısı için Onu geri getir iOS 16 ile iPhone başına Maksimum 200 özel kilit ekranı Var olan. Bu sınırdan fazlası için sistem sizden eklenen ekranlardan birini silmenizi isteyecektir.

Genel olarak, bu sınır birçok kullanıcı için çok fazladır. Yeterli benziyor. Ancak Apple’ın iPhone kullanıcılarının sınırsız sayıda kilit ekranı oluşturmasına izin vermeyeceğini bilmek bazı kullanıcılara garip geliyor. Ayrıca 200 adet kilit ekranı seçeneğine de bir göz atmakta fayda var. Bunun nedeni, her ekranı kaydırmanız gerektiğidir. Örneğin, ilk ekrandan Son ekrana gitmenin kısa yolu hiç kimse.

Tüm bunların yanı sıra, iOS 16’daki kilit ekranının başka sınırlamaları da var. onlardan biri saat ve widget’lar oluyor. Örneğin, saati ve widget’ları ekranda serbestçe hareket ettiremezsiniz. Dahası Flaş ışığı ve kamera kısayolları Başka bir şeyle değiştirme seçeneği yoktur. Sınırlamalara rağmen, yeni kilit ekranı, kişiselleştirme söz konusu olduğunda iPhone kullanıcıları için önemli bir yükseltmedir.

En sevdiğiniz iOS 16 özelliğini sınırlayın

Şu anda geliştiriciler için beta olarak mevcut iOS 16.1 elma elma, Arka planlar arasında geçiş yap Bunu yapmak için başka bir yol sağlayın. Güncelleme ayrıca kullanıcıların iPhone ana ekranı için duvar kağıdı seçeneklerini özelleştirmesini de kolaylaştırıyor.

Peki, iPhone kilit ekranı sınırı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın