medyauzmani.com

Instagram’da beğendiğim gönderileri gör [2022]


2 milyardan fazla kullanıcısı olan Instagram, bugün en popüler sosyal platformdur. Her gün yeni bir özellik ile gelen Instagram’da ara listelerde bazı basit işlemler yapılıyor ve bu nedenle herkes bilmiyor. Bunlardan biri, kullanıcıların daha önce beğendikleri gönderileri tekrar görmeleridir. Rica etmek Instagram’da beğendiğim gönderileri gör Nasıl yapılır? Sorunun cevabı!

Instagram Beğenilen Gönderilerini Gör

Bilindiği üzere sosyal medya platformlarında beğendiğimiz bir gönderi ile karşılaştığımızda genellikle beğeniriz. Ancak bazen bu beğenilerin kullanıcıların başını ağrıtabildiğini söyleyebiliriz.

Bu gibi durumlarda, Instagram Beğenileri tek bir kaynaktan görüntüleyin ve yönetin En son güncellemelerle bu özelliğe ulaşmanın biraz uzun sürmesi gibi bazı kolaylıklar sunuyor. zorlaşırsa Sadece birkaç adımda Beğendiğiniz tüm gönderiler görebilirsin ve toplu iptal Hatta yapabilirsin.

Aşama 1: Instagram Uygulamayı açın ve sağ alt köşedeki profil resminize tıklayın.

Adım 2: Sağ üst köşede bulunur üç satırTıklayın ve açılır pencereden Ayarlargitmek

Aşama 3: Adım adım gidip burada işi zorlaştırmak yerine arama kısmına “beğen” yazıp yönetimi sever Sekmeyi açın.

Instagram'da beğendiğiniz gönderiler

Dördüncü adım: Kullanıcılara beğendikleri gönderileri tek bir kaynaktan sağlayan Instagram Beğeni Yönetimi sekmesine giriş yaptınız. İşte varsayılan olarak beğeniler En yeniden en eskiye olarak listelenecektir. Ancak sağ üst köşede Sıralama ve filtrelemeBeğendiğiniz gönderilerin üzerine tıklayarak eskiden yeniye doğru veya başlangıç E bitirme Tarihi ayarlayarak filtre fırsatın var.

Beşinci adım: Beğendiğiniz gönderileri toplu olarak çekmeniz de mümkün. Bunu yapmak için sağ üst köşedeki “Seç” düğmesini tıklayın. Ardından, beğenmemek istediğiniz gönderilere bir kez tıklayın ve Beğenmeme seçeneğine tıklayın.

Instagram’da beğendiğim gönderileri görme süreci hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın