medyauzmani.com

Instagram yeni özelliğini herkesin kullanımına açtı! seni bilgilendireceğim

Ünlü sosyal medya platformu Instagram, yeni özelliklerle kullanıcı deneyimini iyileştirmeye çalışıyor. Şirket bu sefer yeni özelliğini tüm kullanıcılar için aktif hale getirdi. Instagram, hesap durumu Özelliği ile her türlü hesap sorununu size anlatacaktır.

Hesabınız tehlikede olduğunda Instagram sizi bilgilendirecek

Milyonlarca kullanıcıya sahip sosyal medya platformu instagramYeni özelliği tüm kullanıcılar için etkinleştirilen bir reklamla. Platform daha önce sadece sınırlı sayıda kullanıcıya hesap durumu özelliğini sunuyordu. şimdi bütün kullanıcılar için açık durumda.

Instagram yeni özelliğini herkesin kullanımına açtı!  seni bilgilendireceğim

Instagram güncellemelerle kullanımı daha verimli hale getirmeyi hedefliyor. Bunun için kullanıcılara yeni güncellemeler sağlar. Son güncelleme ile platform da hesap kapatılacak sahip olmak veya risksiz karşılaşan kullanıcıları uyaracaktır.

Şirket, yeni özellikle ilgili bilinmesi gereken detayları açıkladı. Hesap durumu, paylaştığınız bir şeyin (yorumlar, gönderiler veya hikayeler gibi) Topluluk Kurallarımıza aykırı olduğu ve potansiyel olarak hesabınızın kaldırılmasına yol açabileceği için kaldırılıp kaldırılmadığını öğrenmenin bir yoludur.

Ancak, hesabınız Topluluk Kurallarımızı ihlal ettiği için kaldırılırsa, Instagram uygulamasından bildirim alacağınızı belirtti. Eğer bu kaldırma hesap durumu ekranında İstediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bunun Topluluk Kurallarımıza aykırı olmadığını düşünüyorsanız değerlendirme talebi Bulabilirsin.

Instagram CEO’su Adam Mosseri Twitter hesabından da bu yeni özellikle ilgili bir gönderi paylaştı. Yeni özelliğin uygulamada daha fazla şeffaflık sağlamaya ve fırsatları en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olduğunu belirtti. Ayrıca şu sözleri de ekledi: “Ayrıca, profesyonel bir hesabınız varsa, öneri yönergelerimize aykırı içerik yayınlayıp yayınlamadığınızı görmek için hesap durumu özelliğini kullanabilirsiniz.”

Peki, Instagram hesap durumu özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın