medyauzmani.com

Instagram hesabını nasıl silersiniz? [2022 Güncel]


Dünyanın en popüler sosyal medya platformu Instagram’ın iki milyardan fazla aktif kullanıcısı var. Bu bağlamda 7’den 70’e herkesin kullandığı Instagram, iletişimden e-ticarete, öğrenmeden eğlenceye kadar birçok farklı ihtiyaca cevap veriyor. Uygulamanın kullanıcı sayısı her geçen gün artarken, Instagram’a veda etmek isteyenler için Sayı hızla artıyor. “Instagram nasıl silinir?” sorusunun cevabını verdiğimiz bu rehberde, Instagram hesabını sil Linki kullanarak Instagram hesabınızı kolayca nasıl kapatacağınızı anlatıyoruz.

Instagram hesabını nasıl silersiniz? instagram silme linki

Instagram’ı kalıcı olarak kapatmadan önce gönderilerinizi yedeklemenizi öneririz. Farklı araçlarla fotoğraflarınızı indirebilir ve doğrudan Instagram uygulamasını kullanarak hikayelerinizi kaydedebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişilerin listesinin ekran görüntüsünü almanızı öneririz.

Instagram hesap silme linki: https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

  • Aşama 1: Burada Veya yukarıdaki Instagram hesabını sil bağlantısına tıklayarak ilgili sayfayı açıyoruz.
  • Adım 2: Daha önce giriş yapmadıysanız, önce Kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmalısınız
  • Aşama 3: Bu noktada Instagram’ın Hesabınızı neden silmek istiyorsunuz? Soruyu cevaplamalısın. Gizlilik endişelerinden yeni bir hesap açmaya kadar birçok farklı sebep sunabilirsiniz. Ancak bu önerilerle uğraşmak istemiyorsanız, doğrudan yapabilirsiniz”başka bir şeyTıklamak “.
  • Dördüncü adım: Şimdi tek yapmanız gereken Instagram hesap silme işlemini tamamlamak için şifreyi girmek. Şifrenizi tekrar girdikten sonra,Hesabı silSadece düğmeye tıklayın.
  • Beşinci adım: Hesabı Sil butonuna tıkladıktan sonra Instagram ana ekranı Eğer yönlendirilecekseniz. Artık hiçbir şey yapmanıza gerek yok, başkaları hesabınızı göremez.

Instagram kapatmaları geri alınabilir mi?

Instagram hesabı nasıl kapatılır?‘ sorusunu yanıtladık. Pişmanlığın dönüşü var mı? Evet yukarıdaki resimde görülen işlem ve hesap silme sayfasından sonra 30 günlük bir süreniz var Ben … idim.

Hesabın silindiği tarihten bu yana Instagram’da görünmüyorsunuz, ancak 30 gün içinde tekrar giriş yaparsanız Hesabınız otomatik olarak etkinleştirilir.

Sosyal medyaya veda etme konusunda şüpheleriniz varsa, hesabınızı tamamen silmeden de hesabınızı bir süreliğine kapatabilir veya geçici olarak dondurabilirsiniz. Daha uzun bir süre sonra fikrinizi değiştirirseniz hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz.

Son olarak, sadece hesabınızla olan fotoğraflarınız değil; Kullanıcı adınız, yorumlarınız ve sizinle ilgili diğer bilgilerin de silineceğini unutmayın. Instagram hesap kapatma rehberimiz işinize yarayacak mı?

:: Instagram hesabını silme kılavuzunu beğendiniz mi? Hesabınıza veda etme nedeninizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.Diğer gönderilerimize göz at

[wpcin-random-posts]

Yorum yapın